Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Jouw Massage Mevrouw

Massage en ademcoach praktijk. Workshops in ademwerk ademcirkels, tantra massages en gewone massages voor stellen.

Volgen

0640671400

Capelle aan den IJssel, Nederland

Bezoek de website

Evenementen van Jouw Massage Mevrouw

Woensdag, 27 aug. om 19:00
Luchtiger Ademcirkel
Jouw Massage Mevrouw
Adem Ademwerk Ademcirkel
Woensdag, 24 sep. om 19:00
Luchtiger Ademcirkel
Jouw Massage Mevrouw
Adem Ademwerk Ademcirkel
Zaterdag, 27 sep. om 10:00
Luchtiger Ademcirkel Special Cacao en Klankbad
Jouw Massage Mevrouw
Cacao ceremonie Klankreis-Soundbath Ademcirkel
Woensdag, 29 okt. om 19:00
Luchtiger Ademcirkel
Jouw Massage Mevrouw
Adem Ademwerk Ademcirkel
Zaterdag, 01 nov. om 10:00
Magische Truffelreis
Jouw Massage Mevrouw
Plantmedicijn Truffel Ceremonie
Zaterdag, 22 nov. om 10:00
Luchtiger Ademcirkel Special Cacao en Klankbad
Jouw Massage Mevrouw
Cacao ceremonie Klankreis-Soundbath Ademcirkel
Woensdag, 17 dec. om 19:00
Luchtiger Ademcirkel
Jouw Massage Mevrouw
Adem Ademwerk Ademcirkel
“De kracht van zacht & een luchtiger leven ”

Over de organisatie

Massage en ademcoachpraktijk. Diverse massages waaronder ontspanningsmassage, sportmassage, tantra massages en tantra massages met psylocibine.
Body de-armouring.
Ademcoaching, verbonden ademhaling met 1 op 1 sessies en ademcirkels.
Workshops in massages waaronder tantra en ontspanningsmassage op de tafel, gericht op stellen.

Lees meer

Dit zeggen anderen over
Jouw Massage Mevrouw

  • Debora 't Hart
    Luchtiger Ademcirkel

    Wat een mooie ervaring was deze ademcirkel. In een geweldige ambiance met hele lieve begeleiders weer een stukje van mezelf mogen vinden.

    Lees meer
    03 april 2025 om 10:44
  • Annabel Boxem
    Luchtiger Ademcirkel

    Mijn eerste ademcirkel. Ik heb het als erg fijn en veilig ervaren. Ik werd op mijn gemak gesteld en goed begeleid gedurende de reis. Er wordt echt de tijd voor je genomen.

    Lees meer
    27 september 2024 om 17:35
  • Lucia Dohanyosova
    Luchtiger Ademcirkel

    Fantastische ademsessie mogen ervaren bij Nathalie. Wat is het toch een fijne en zeer bekwame vrouw!
    Al wat ademsessies gehad maar bij haar ging ik echt next level. Super goede begeleiding en muziek was ook heel erg fijn. Ga er zeker nog een keer naartoe 😊!

    Lees meer
    21 mei 2024 om 11:45
  • Soraya
    Ademcirkel

    Een hele fijne eerste ervaring met de ademcirkel. Na een warm ontvangst werd een goede uitleg gegeven over de sessie. Door de kleine groep kreeg ik veel support om met het ademwerk aan de slag te gaan, heel erg fijn. Tot slot alle tijd gekregen om de ervaring te laten landen. Nathalie en Rob, nogmaals dank voor deze ademcirkel🙏🏽

    Lees meer
    28 maart 2024 om 16:15
  • Lynn
    Ademcirkel

    De ademcirkel gisteren was een hele mooie, waardevolle ervaring, het was een echte reis. Niet alleen tijdens het verbonden ademhalen zelf, maar ook erna in de rust. Nathalie en Rob hebben allebei een hele fijne energie en gaven veel individuele aandacht tijdens de sessie. Bedankt voor jullie fijne begeleiding 🙏! Prachtige muziek ook in een mooie ruimte. Zeker een aanrader voor wie dieper wil met de kracht van de ademhaling! Tot de volgende keer!

    Lees meer
    28 maart 2024 om 11:20

Deze organisaties vind je misschien ook interessant

Truffel Ceremonie
' Because healing can come from doing epic stuff' Breathwork, truffelceremonies, lichaamswerk en empowerment.
Blije Boeddha Yoga is een plek om samen te komen en te verbinden vanuit het hart. Esther is de organisator samen met andere gastdocenten.
Ecstatic Dance Conscious Dance Intuitive Dance
We welcome you to come dance with us 💛 We create beautiful ceremonies, great DJ´s and amazing spaceholders https://www.ecstaticdanceamsterdam.com
Yoga
Yin & Hatha yoga teacher from Rotterdam
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?

Reviews van Jouw Massage Mevrouw

Loading...