Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Zondag 22 september 2024

Hédi’s Lovely Gathering. Sound ➰Mantra ➰Breath ➰ Embodiment

Georganiseerd door
31 reviews
Volgen
sep.
22
Zondag 22 september 2024
11:00 tot 16:00

Heemraadssingel 233, 3023 CD Rotterdam, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement


Hédi’s Lovely Gathering is een Dag Retreat waarbij de samenstelling van de groep, het zogenaamde ‘veld’ en de synergie die ontstaan als mensen samenkomen, het programma inspireert.

Hédi’s Lovely Gathering gaat over teder en moedig zijn.

Het gaat over vertragen.

Het gaat over JA zeggen tegen onze prachtige, gebroken, tere mensenharten, JA tegen onze imperfecties en twijfels, JA tegen onze pijn en verdriet en vreugde.

JA tegen onszelf, precies zoals we nu zijn.

Tijdens deze (lovely) Gatherings verbinden we met onszelf en de ander. Via kwetsbaar Zijn, het afzetten van onze maskers, naar authenticiteit.

Hédi’s schatkist bestaat uit verschillende ‘tools’ zoals de mantra, ademwerk, meditatie, soundhealing en proceswerk waarbij het doel niet alleen maar willen ‘ontsnappen’ naar een hogere of bovenmenselijke dimensie, maar waarbij we als spirituele wezens vanuit een belichaamde aanwezigheid ons menszijn onderzoeken en doorleven.

Een ware ‘lovely’ Gathering waar alle ruimte is voor een lach en een traan. Namasté!


PRAKTISCH
De Gathering vindt plaats in Rotterdam, aan de Heemraadssingel 233.

Inloop: 10:45.
Programma: 11:00 - 16.00

Zelf meenemen:
- lichte lunch
- matje
- drinkfles
- een schriftje en een pen
- eventueel een meditatiekussentje en dekentje.

Water, thee en lichte versnaperingen worden verzorgd.


RESTITUTIE
Wij houden onze prijzen graag laag omdat we voor iedereen toegankelijk willen zijn. Om het betaalbaar te houden is restitutie van een ticket niet mogelijk wanneer je onverhoopt verhinderd bent. Tickets onderling verkopen voor hetzelfde tarief is geen enkel probleem.

Over de organisatie

Welcome in the heart of mantra medicine! Enjoy the healing frequencies and take a backward plunge into true inner peace through Hédi's harmonies.

Welcome in the heart of mantra medicine ➰

Hédi’s Lovely Gathering. Sound ➰Mantra ➰Breath ➰ Embodiment

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Woensdag, 13 aug. om 16:00
One Tribe Zomer Gathering 2025: Thuiskomen in Liefde 💛
ONE TRIBE: samenkomen met open hart
Gatherings Festivals Meerdaagse retraites
Vrijdag, 30 jan. om 18:30
Mantra avond met Eloi
Stichting Let's Start a Fire
Mantra zingen Live muziek Leven vieren
Zaterdag, 19 jul. om 19:00
Mini Retraite Zeeland
Neda Boin
Stembevrijding Een cursus in wonderen Mantra zingen
Maandag, 21 jul. om 16:00
Play vakantie week 1 - Vrijheid Blijheid!
Play Community
Playfulness Gatherings Leven vieren
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?