Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Donderdag 12 september 2024

Date Night - koppels 💛

Georganiseerd door
100 reviews
Volgen
sep.
12
Donderdag 12 september 2024
19:30 tot 22:00

Het Verre Oosten, Rijksstraatweg 2, 8131 PB Wijhe, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Vergeet de standaard date nights en trakteer jezelf en je partner op een ervaring die jullie nog lang zullen koesteren. Breng het beste in elkaar naar boven en laat elkaar weer shinen als nooit tevoren.

Tijdens deze bijzondere avond laten we jullie kennismaken met de kracht van verbinding en liefde met een vleugje tantra. Laat je samen leiden door een reeks oefeningen en rituelen die jullie band versterken en jullie relatie verdiepen. Ondergedompeld in een sfeervolle setting bieden we een avond vol beleving en inspiratie. Het is een unieke en speelse kans om samen te groeien, te genieten en de liefdevolle energie tussen jullie te versterken.

Of je nu een getrouwd stel bent, een prille relatie hebt of met een gelegenheidspartner komt, deze avond is een fantastische manier om nieuwe dingen over jezelf en je partner te ontdekken.

Ben je op zoek naar een unieke en betekenisvolle manier om quality time door te brengen met je partner? Kom dan naar Het Verre Oosten voor deze Spirituele Date Night.

Voor wie?
Ieder liefdevol koppel is welkom, ongeacht ervaring met spiritualiteit of tantra. Of jullie nu pas beginnen aan deze reis of al langer onderweg zijn, deze avond biedt nieuwe inzichten en verdieping.

Tantra?
Samen duiken we in de beginselen van tantra en verkennen we de kracht van openheid, intimiteit en hetgeen wat er is laten stromen. En nu hoor ik je denken. Tantra? Is dat niet iets met seks? En dan ook nog eens met een zooitje mensen bij elkaar? Ik kan je geruststellen: je doet in deze cursus geen seksuele handelingen in de groep en de kleren blijven aan. Tantra gaat om speelsheid, verdieping en connectie. Dat gunnen wij jou ook.

Locatie
De cursus vindt plaats in ‘Welkom in Het Verre Oosten’, de Vrijplaats voor connectie & creatie in een dorp onder de rook van Zwolle.
Adres:
Rijksstraatweg 2
8131PB Wijhe
www.welkominhetverreoosten.nl

Tijden:
Deuren openen om 19:15 uur. We starten om 19:30. Zorg dat jullie op tijd zijn, zodat we volop van de avond kunnen genieten. We zijn rond 22 uur weer klaar.

Exchange per koppel:
Regulier: €175,-
Early Bird: €155,- (geldig tot 1 augustus)
Laag inkomen: €99,- (1 plek beschikbaar)

Je hosts
Mark Gademan en Evelien Bosch-Gademan fantaseren al jaren om een liefdevolle plek van bezinning, inspiratie en ontwikkeling te creëren. In 2021 zijn ze van Utrecht naar Het Verre Oosten verhuisd om hun droom waar te maken. Ze faciliteren cacao ceremonies, sound journeys, mannen- en vrouwencirkels, tantra workshops en andere verdiepende bijeenkomsten.

Evelien haar droom is dat elke vrouw de wijsheid en schoonheid van haar eigen lichaam leert kennen en omarmt. Ze deelt haar passie met liefdevolle toewijding en met een vleugje humor; Als een ware Zwevelien met beide voetjes op de vloer. Met haar begeleiding als tantra teacher ervaar je een warm bad van liefde, wijsheid en empowerment. “Laten we samen de wereld weer een mooiere plek maken, door te luisteren naar onszelf en elkaar, zodat er meer begrip en verbinding komt.”

Marks credo is ‘Heb Vertrouwen’ en dat is te zien in de prachtige Vrijplaats ‘Het Verre Oosten’, waar hij met toewijding en passie aan heeft gebouwd. Met zijn wilde manen en aardse aanwezigheid zorgt Mark voor een veilige en ondersteunende omgeving waarin je vrij kunt zijn om jezelf te verkennen en te ontwikkelen. Als facilitator van mannencirkels draagt Mark bij aan het bevorderen van diepe verbinding en groei onder mannen.

Wat anderen zeggen over Mark, Evelien en Het Verre Oosten:

Lisa:
“Zonder verwachtingen zijn toch al onze mogelijke verwachtingen overtroffen, wat een ongelooflijk bijzondere ervaring! Het klopte allemaal! Liefdevol, oprecht en vol passie hebben jullie ons meegenomen in een prachtige, intense reis! Enorm dankbaar”

Marcel Postma:
“Flink uit mijn comfort zone, maar al heel snel op mijn gemak! Mooi om te zien hoe mannen met verschillende karakters zich zo kunnen openstellen, luisteren en delen. Heel bijzonder om mee te maken. Aho!”

Cecile:
“Het Verre Oosten is een prachtige plek en we konden door het mooie weer starten in de tuin. Evelien en Mark creëren een veilige en open sfeer waarin er makkelijk verbinding ontstaat. Een fijne uitleg, oprechte aandacht en alle ruimte om aan te geven waar jij op dat moment behoefte aan hebt. De ceremonie gaf me een diepe staat van ontspanning. Zeker voor herhaling vatbaar en een plek waar ik graag terug kom.”

Sophie Hofman:
“Wauw een avond vol licht en liefde! Met prachtige begeleiding van Mark & Evelien. Dit was echt GENIETEN!”

Laten we samen op avontuur gaan. Jullie zijn ook meer dan welkom!
Heb je vragen? Stuur gerust een mailtje naar evelien@welkominhetverreoosten.nl

We kijken er naar uit jullie te zien.


Mark & Evelien.


p.s. Wil je als eerste op de hoogte blijven van de mooie retreats en bijeenkomsten die we zelf organiseren? Word dan part of the tribe op ons telegramkanaal https://t.me/welkominhetverreoosten (ENG) of via de mail http://eepurl.com/ifWFp9 (NL) We berichten niet al te vaak 🌝

p.p.s.
♡ Kun je deze data niet? Misschien is er nog plek bij een andere cursus of retreat die op onze Hipsy pagina staat.
♡ Deze cursus gaat door bij minimaal 4 koppels aanmeldingen.
♡ Moet je annuleren? Helaas kunnen we je geen refund geven, maar je mag je plekje wel doorgeven aan iemand anders. Graag horen we dan aan wie.
♡ Als in verband met landelijke maatregelen, of wegens omstandigheden deze cursus niet door kan gaan - dan wordt deze verzet naar een andere datum. Je hebt dan de keuze of je je aanmelding laat staan, of dat je een refund wilt.

Over de organisatie

Vrijplaats voor connectie en creatie. Retreatcentrum met 23 bedden en mini camping midden in het groen in een dorp onder de rook van Zwolle.

Thuiskomen bij jezelf

In samenwerking met

Connectie & Creatie // Vrouwencirkels // tantra // cacaoceremonies // soundbaths //

Who will you be when nobody's watching?

Date Night - koppels 💛

Meer evenementen van Het Verre Oosten

Zaterdag, 10 mei om 11:00
🔥🌸 Moeder & Dochter Weekend Retreat 🌸🔥 (8 - 12 jaar)
Het Verre Oosten
Moeder-dochter Meerdaagse retraites Vrouwencirkels
Donderdag, 15 mei om 19:30
Mannencirkel van Het Verre Oosten
Het Verre Oosten
Mannencirkels
Donderdag, 22 mei om 19:30
Date Night - koppels 💛
Het Verre Oosten
Liefde Tantra Ritueel
Donderdag, 29 mei om 12:00
Community Camping Het Verre Oosten (NL / ENG)
Het Verre Oosten
Reizen Leven vieren Gatherings

Dit vind je misschien ook interessant

Zondag, 20 jul. om 14:00
A Pink Play Party (temple) & Tantra for Everyone workshop
Exploring Deeper
Tempel Sensualiteit Tantra
Zaterdag, 24 mei om 13:00
Tantra, sauna, diner & dansfeest met DJ Martyn Zij - 15 jaar Bliss!
Bliss Your Body - School voor Tantra
Tantra
Donderdag, 01 mei om 10:00
Start Intensive Tantra Training 2
Bliss Your Body - School voor Tantra
Tantra Opleiding Meerdaagse retraites
Zondag, 11 mei om 13:30
SHAKTIPAT SPECIAL | Kundalini Mastery Ritual with ANAND RUDRA
KABIRA
Kundalini activatie Kundalini Tantra
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl