Over dit evenement
🌿🎉 Vier Met Ons Het 5-Jarig Bestaan van Ecstatic Dance Gathering op Ottermeer! 🌞🌊
Beste dans vrienden!
Het is tijd voor een feest! We zijn verheugd om ons 5-jarig jubileum te vieren met een speciale Outdoor Editie aan het betoverende Ottermeer. Verwacht een dag vol dans, verbinding en viering te midden van de prachtige natuur.
Programma van de Dag:
13:30 Inchecken & Ontspannen aan het meer
14:30 Start Ceremonie
15:00 Ecstatic Dance met DJ Caroline
17:00 Einde van Ecstatic Dance
17:30 Diner & Sauna Open (tot 22:00)
18:30 Mantra Cirkel met Pleuni Apollonia en Robert Tolenaars
20:30 Einde van de Cirkel
22:00 Sluiting van de Poorten
Activiteiten:
🎶 Ecstatic Dance met DJ Caroline S'Jegers (BE)
🕉️ Mantra Cirkel met Pleuni Apollonia & Robert Tolenaars
🧖♂️ Sauna
🏊♂️ Zwemmen in het verfrissende water van Ottermeer
🌿 Verbinding met de Natuur
🍫 Ceremoniele cacao van Spirit of Cacao
🥗 Biologisch Diner
Mis deze kans niet om deel uit te maken van een dag vol magie, gemeenschap en liefde. Kom en vier met ons mee in het paradijs van Ottermeer!
Tickets*:
Met de aankoop van je ticket draag je bij aan het de creatie van deze dag, bijdrage voor de artiesten, de locatie en het voortbestaan van Ecstatic Dance Gathering. We nodigen je uit bij te dragen aan de hand van jouw mogelijkheden. Alvast bedankt voor je support.
Early bird Full Day ticket: €55,55 (incl. Dans, Diner, Mantra cirkel &Sauna) (uitverkocht)
Full Day ticket: €65,55 (incl. Dans, Diner, Mantra cirkel & Sauna)
Dance ticket: €33,33 (Early bird) - €44,44 (late bird) (incl. Dans, diner & Sauna)
Mantra ticket: €33,33 (Early bird) - €44,44 (late bird) (incl. Mantra cirkel, diner & Sauna)
Overnachting: 12,50 (voor 1 persoon, vertrek tot maandag 11 uur, in eigen tent of camper)
We kijken ernaar uit om samen met jou te dansen, te zingen en te vieren op deze bijzondere dag. Koop nu je tickets en reserveer je plek voor een ervaring die je niet snel zult vergeten!
Met liefde en dansende groeten,
Jera, Janneke en team Ecstatic Dance Gathering
Pleuni Apollonia & Robert Tolenaars:
Als koppel werken ze samen door muziek in te zetten als tool voor heling en transformatie in ceremonies en singing circles. Met een combinatie van zang, gitaar, shruti-box en de medicine-drum brengen ze een unieke diepgang binnen elke reis en begeleiden ze je door zowel het licht als het donker. Geïnspireerd door muziek van over de hele wereld, zingen ze mantra’s, prayers en liederen uit verschillende culturen en nodigen je daarmee uit om álle aspecten van het leven te ervaren.
Muziek is een universele taal die geen grenzen of barrières kent. Het herinnert ons eraan dat we in ons hart allemaal verbonden zijn. Ongeacht onze achtergronden, wanneer we samen zingen en muziek maken, worden we één.
Over Mantra zingen:
Een mantra is een klank of een zin die heel krachtig wordt wanneer je deze herhaalt. Het zingen van woorden met prachtige betekenissen helpt je om een diepe staat van meditatie te bereiken. Door de mantra’s simpelweg steeds te herhalen, kun je loskomen van je gedachten. De mantra wordt abstracter, zodat hij je naar een plek van puur bewustzijn kan leiden. Elke mantra met zijn andere klank heeft een ander effect op de menselijke psyche. De geluidstrillingen dringen elke cel van het lichaam binnen. Eeuwenoude beschavingen begrepen al dat er magie plaatsvindt wanneer er gezongen of gebeden word met intentie.
Als we met anderen zingen en onze stemmen laten samensmelten, gaan we aandachtiger luisteren en voelen we de energie van de groep die harmonie probeert te vinden. Terwijl we onze ademhaling, en daarmee het kloppen van het hart, synchroniseren, worden we omringd door een gevoel van eenheid en verbinding.
*na aanschaf is er geen mogelijkheid tot geld teruggave of omboeken naar een andere datum.
Guidelines Ecstatic Dance:
- Dit is een natural high event, wat betekend dat we zonder invloed van verdovende middelen een dansreis maken.
- Dit doen we op blote voeten, om contact te maken met de grond en in stilte, om zo dieper te zakken in ons lijf en ons uit te drukken via dans expressie.
- We gebruiken een namaste teken om een dans af te ronden of een nee te geven als iemand je benaderd voor een contactdans.
- Er wordt op prijs gesteld als je zonder sterk geurende parfum of deo aansluit.
Tenslotte is iedereen welkom hier, in welke staat van zijn je je ook begeeft. Je kan de hele dans op jezelf met gesloten ogen zachtjes bewegen of juist in contact met anderen. Om zo ook in het dagelijks leven meer te gaan spelen en in verbinding te komen met je lijf, de natuur en de ander.
Organisatie:
Ecstatic Dance Gathering wordt georganiseerd door Janneke Meijers & team. Maandelijks hosten wij verbindende gatherings met dans, ademwerk, natuurbeleving of zang. Voor vragen aan de organisatie kan je ons ook mailen via ecstaticdanceottermeer@gmail.com.
Sunday 02 June 2024 from 13:30 until 22:00
camping Landgoed Ottermeer, Ottermeerweg 2, 4725 PZ Wouwse Plantage, Nederland