Over dit evenement
Als ik vertel over mijn workshops Dubbelportret is er direct resonantie en ontstaat er energie, het vonkt. Het heeft wel iets van een familieopstelling hoor ik regelmatig en dat is ook zo. Het is een vorm van systemisch werken met gebruik van foto’s en tekeningen, een vloeiende en zachte vorm van verbinden zonder veel woorden te gebruiken.
De workshop Dubbelportret gaat over de relatie tussen jou en je moeder. Het maakt niet uit hoe de relatie is en of zij nog wel of niet leeft, je kunt altijd Dubbelportretten maken van jou en je moeder.
In deze workshops ga je met foto’s aan het werk van jou en je moeder en zul je ervaren dat je op een andere, nieuwe manier gaat verbinden met haar. Je kijkt naar binnen, je kijkt in de spiegel en de emoties gaan stromen; je ervaart verlichting.
Na het voorstellen van onze moeders ga je direct met de portretten aan de slag.
In stilte kijken, tekenen, overtekenen, vermenigvuldigen en voelen. Je maakt Dubbelportretten met de foto's en de tekeningen, er zijn oneindig veel mogelijkheden.
De ontmoetingen ensceneren zichzelf, doordat je jezelf en je moeder bij elkaar brengt. Herkenning, ontroering, afschuw, confrontatie, verbazing, vertedering en weemoed. Hier en daar een vreugde kreet en schaterlach. Alles mag er zijn. Ragfijn is de energie van de verbinding.
Eenmaal in de flow treed er versnelling op, zonder denken werk je met rode wangen.
Aan het eind kijken we samen vol verwondering. We koesteren de hernieuwde ontmoetingen.
Tekenervaring is niet nodig, laat je verrassen !
Ik zorg voor koffie/thee en iets lekkers en alle tekenmaterialen zijn aanwezig.
Ik verheug me ❤️ erop je om 13 uur te verwelkomen in de Wonderlijke Wereld van mijn atelier !
Miranda
06-23458107