Mantra Zingen met Anouk & Ismael – Samen zingen, verbinden en ontspannen met meditatieve klanken. Ervaar de kracht van mantra’s, geen ervaring nodig!
Stap in een wereld van klank en verbinding met Anouk en Ismael. Onze mantra-avonden zijn een uitnodiging om samen te zingen, je hart te openen en volledig in het moment te zijn. Met harmonieuze muziek en meditatieve technieken creëren we een ruimte voor ontspanning, bezinning en vreugde. Geen zangervaring nodig – alleen jouw aanwezigheid en intentie. Kom mee en ervaar de kracht van mantra’s!
Lees meer
Let’s Switch biedt ademhalingssessies, ademcirkels, workshops voor stressvermindering, ontspanning en mentale balans en adem/mindful kidsworshops.
Studio voor creatieve en persoonlijke ontwikkeling. Workshops, trainingen, events & verhuur. Holistic Energetic Massage Therapie & Liquid Breathwork