Over dit evenement
𝗖𝗮𝗰𝗮𝗼 𝗖𝗮𝗳é Berkhout
Laagdrempelig de kracht van cacao, menselijke verbinding en jouw eigen adem ontdekken?
Een diep gevoel van thuiskomen ervaren, waar je je oprecht gehoord en gezien voelt? Dan nodig ik je van harte uit in het maandelijkse cacao café ❤️
Misschien heb je weleens van een alzheimer café of een moeder café gehoord? Dat is niet een daadwerkelijke kroeg zoals het woord café wellicht doet vermoeden. Maar een informeel samenzijn rondom een bepaald thema.
Het 𝗖𝗮𝗰𝗮𝗼 𝗖𝗮𝗳é Berkhout, een West-Friese mix tussen;
° een lokaal koffietentje en een ceremonie
° een informele ontmoetingsplek en een spirituele cirkel
https://www.natuurlijkjolien.nl/cacao-cafe/
𝗪𝗼𝗲𝗻𝘀𝗱𝗮𝗴 𝟭𝟯 𝗺𝗮𝗮𝗿𝘁, 𝗲𝗲𝗻 𝗼𝗰𝗵𝘁𝗲𝗻𝗱 𝘄𝗮𝗮𝗿𝗯𝗶𝗷 𝗷𝗲 𝗼𝗻𝘁𝗱𝗲𝗸𝘁 𝗵𝗼𝗲 𝗱𝗲 𝗮𝗱𝗲𝗺 𝗷𝗲 𝗵𝗲𝗹𝗽𝘁 𝗯𝗶𝗷 𝗲𝗲𝗻 𝗹𝘂𝗰𝗵𝘁𝗶𝗴 𝗹𝗲𝘃𝗲𝗻!
Deze oprechte, menselijke verbinding gaan we aan onder het genot van een rijkgevulde, biologische cacao.
En dagen we je uit lucht te geven aan dat wat er in jou leeft. Ellen Tol neemt je mee in een milde, liefdevolle ademreis, waarin je op ontdekking gaat wat de adem voor jou kan betekenen.
Jolien & Ellen begeleiden jou deze ochtend samen. Kwetsbaar, liefdevol én luchtig.
𝗪𝗮𝗮𝗿
Kerkebuurt 140,
1647MD Berkhout
𝗪𝗮𝗻𝗻𝗲𝗲𝗿
13 maart - van 10:00 t/m 12:30 uur
𝗞𝗼𝘀𝘁𝗲𝗻 We houden het laagdrempelig zodat ook een eerste kennismaking met cacao en ademwerk voor meerdere mensen toegankelijk is. Daarom bieden we je dit Cacao Café inclusief onbeperkt biologische cacaodrank aan voor maar €35,- per persoon.
Liefs,
Jolien & Ellen
Voor meer info:
https://www.natuurlijkjolien.nl/cacao-cafe/