Over dit evenement
𝗖𝗮𝗰𝗮𝗼 𝗖𝗮𝗳é Berkhout
Laagdrempelig de kracht van cacao, menselijke verbinding en jouw eigen stem ontdekken?
Een diep gevoel van thuiskomen ervaren, waar je je oprecht gehoord en gezien voelt? Dan nodig ik je van harte uit in het maandelijkse cacao café ❤️
Misschien heb je weleens van een alzheimer café of een moeder café gehoord? Dat is niet een daadwerkelijke kroeg zoals het woord café wellicht doet vermoeden. Maar een informeel samenzijn rondom een bepaald thema.
Het 𝗖𝗮𝗰𝗮𝗼 𝗖𝗮𝗳é Berkhout, een West-Friese mix tussen;
° een lokaal koffietentje en een ceremonie
° een informele ontmoetingsplek en een spirituele cirkel
https://www.natuurlijkjolien.nl/cacao-cafe/
𝙒𝙤𝙚𝙣𝙨𝙙𝙖𝙜 𝟭𝟰 𝙛𝙚𝙗𝙧𝙪𝙖𝙧𝙞, 𝙙𝙚 𝙙𝙖𝙜 𝙫𝙖𝙣 𝙙𝙚 𝙡𝙞𝙚𝙛𝙙𝙚, 𝙝𝙚𝙚𝙛𝙩 𝙖𝙡𝙨 𝙩𝙝𝙚𝙢𝙖 '𝙇𝙞𝙚𝙛𝙙𝙚 𝙫𝙤𝙤𝙧 𝙙𝙚 𝙎𝙩𝙚𝙢'
Deze oprechte, menselijke verbinding gaan we aan onder het genot van een rijkgevulde, biologische cacao.
Woensdag 14 februari staat in het teken van je eigen stem. Stem geven aan dat wat er in jou leeft. Renée Eva neemt je mee in een ware soundjourney waarin je de veiligheid gaat ervaren om ook jouw eigen geluid te vinden en te laten horen.
Jolien & Renée begeleiden jou deze ochtend samen. Waarin we samen op ontdekking gaan hoe je op kwetsbare wijze met jezelf kan zijn met de liefdevolle kracht van de groep.
𝗪𝗮𝗮𝗿
Kerkebuurt 140, Berkhout
𝗪𝗮𝗻𝗻𝗲𝗲𝗿
14 februari - van 10:00 t/m 12:30 uur
𝗞𝗼𝘀𝘁𝗲𝗻 We houden het laagdrempelig zodat ook een eerste kennismaking met cacao en stembevrijding voor meerdere mensen toegankelijk is. Daarom bieden we je dit Cacao Café inclusief onbeperkt biologische cacaodrank aan voor maar €35,- per persoon.
Liefs,
Jolien & Renée
Voor meer info:
https://www.natuurlijkjolien.nl/cacao-cafe/
<3