Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Yin & Klankreis – open, verzacht en kom in balans - Klankreis-Soundbath, Yoga, Lichaamswerk

Zaterdag 24 oktober 2026

Yin & Klankreis – open, verzacht en kom in balans

okt.
24
Zaterdag 24 oktober 2026
10:00 tot 12:00

Kanaalweg 84A, 3533 HG Utrecht, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Deze bijzondere Yin & Klankreis nodigt je uit om te vertragen, spanning los te laten en de energie in je lichaam weer vrijer te laten stromen.

In onze westerse maatschappij zijn we vaak gewend om altijd maar door te gaan, vooruit te willen en veel van onszelf te vragen. Juist daarom is het zo waardevol om een moment te creëren waarin je niets hoeft, maar simpelweg mag zijn.

We beginnen met zachte Yin -oefeningen die gericht zijn op het openen van het hartgebied en het bekken. Deze gebieden nodigen je uit om meer ruimte, zachtheid en stroming in je lichaam te ervaren. Je verblijft rustig in de houdingen, ondersteund door een bolster, zodat je lichaam de tijd krijgt om te verzachten en te ontspannen.

Terwijl je de houdingen aanneemt, begeleid ik je met de klanken en trillingen van klankschalen en stemvorken. Iedere houding wordt ondersteund door zorgvuldig afgestemde klanken, die je uitnodigen om dieper te voelen, te ontspannen en contact te maken met je lichaam en je innerlijke wereld.

Na de Yin-oefeningen mag je volledig gaan liggen en je overgeven aan een heerlijke klankreis. Je hoeft niets meer te doen. Je mag ontvangen, wegzakken in de ontspanning en je laten omhullen door de harmonieuze klanken en trillingen.
Een moment voor jezelf om te verzachten, op te laden en weer thuis te komen bij jezelf.

Laat de actieve energie even rusten en geef de zachte Yin-energie de ruimte. Vanuit die rust ontstaat er ruimte om opnieuw verbinding te voelen met jezelf en van daaruit weer in beweging te komen.

Ervaring met yoga is niet nodig. Iedereen is welkom.
Ik heb voldoende matjes, kussens, bolsters, blokken en dekens in praktijk, als je liever eigen wilt meenemen is ook goed.

Kleding tip: doe comfortabele kleding en laagjes zijn aangeraden. Je kan warm/koud ervaren.
Drink gedurende de dag voldoende.

Let op!
Locatie bevind zich op 2e etage. Er is helaas geen lift aanwezig. Deze sessie is daardoor mogelijk minder geschikt voor mensen die minder goed ter been zijn.
Wel gratis parkeren :)
Annuleringsvoorwaarden:
Tickets kunnen niet worden terugbetaald. Bij annulering is de deelnemer zelf verantwoordelijk voor het doorverkopen van het ticket. In uitzonderlijke gevallen kan een tegoed voor een vergelijkbaar evenement worden overwogen. Neem hiervoor contact op met Elan d’Or.
Gesproken taal
Nederlands
Opslaan

Over de organisatie

Neem contact op met Elan d’Or
Yin & Klankreis – open, verzacht en kom in balans

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Elan d’Or

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Welkom terug

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.