Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Zondag 08 februari 2026

Restorative Yoga + Yoga Nidra XL

Georganiseerd door
25 reviews
Volgen
feb.
08
Zondag 08 februari 2026
13:00 tot 16:30

Yoga Puur Breda, Bastionstraat 13, 4817 LD Breda, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

'Tussen winterrust en lenteadem’

Heb jij behoefte aan rust, maar lukt het je niet goed om daar zelf bij te komen?
Deze middag biedt je de ruimte om te vertragen, stil te worden en te landen in jezelf. In een rustige, warme setting word je uitgenodigd om niets te hoeven, alleen maar te zijn, en te voelen wat er is. Via zachte yogavormen maken we ruimte voor ontspanning, op een manier die past bij jouw tempo en ervaring.

We starten met een korte uitleg over ontspanning en de polyvagaaltheorie: een toegankelijke en praktische manier om te begrijpen hoe je zenuwstelsel werkt bij stress en rust. Dit helpt je om beter te begrijpen waarom ontspannen soms lastig kan zijn, en wat je kunt doen als je juist onrust ervaart in stilte.

Na deze theoretische inleiding doen we een aantal zachte regulatie-oefeningen uit de yoga om het zenuwstelsel alvast tot rust uit te nodigen. Zo bereiden we het lichaam én de geest op een zorgzame manier voor op het vervolg van de middag.

Daarna volgt een sessie Restorative Yoga – een herstellende vorm van yoga waarbij je volledig ondersteund wordt met kussens, bolsters en dekens. Je lichaam mag loslaten, zonder enige inspanning. De houdingen helpen je zenuwstelsel te kalmeren en spanning op diepere lagen te verzachten.

Na een korte stiltepauze volgt een uitgebreide Yoga Nidra sessie; een liggende, op slaap gebaseerde meditatie waarin je niets hoeft te doen behalve luisteren en voelen. Je zakt naar een staat tussen waken en slapen in, waarin heling en herstel vanzelf mogen ontstaan.

We sluiten de middag af met thee, iets lekkers en, als je dat fijn vindt, ruimte om in rust je ervaring te delen.

Over Sanne
Sanne Bogers (38) is ervaren yogadocente en therapeute die de yoga niet alleen doceert, maar ook leeft. Ze is trauma bewust opgeleid en werkt met aandacht, nuchterheid en zachtheid. In haar lessen staat veiligheid (zover als mogelijk) en het gevoel welkom te zijn centraal, precies wat nodig is om écht te kunnen ontspannen.

In haar eigen beoefening wordt Sanne steeds meer aangetrokken tot de verstillende, meditatieve vormen van yoga. Ruimte voor vertraging, voelen en thuiskomen bij jezelf, dat is wat je mag verwachten in haar Yogalessen, -specials en retreats.

Luister hier een Yoga Nidra van haar: https://youtu.be/E_c_eaq_Xyo?si=3q1mqmJi40Fz41p1

Wat je kunt verwachten
• Korte uitleg over stress, rust & het zenuwstelsel (polyvagaaltheorie)
• Zachte regulatie-oefeningen om het lichaam voor te bereiden
• Restorative Yoga: diepe fysieke ontspanning met ondersteuning
• Yoga Nidra: toegankelijke meditatie die lichaam & geest in balans brengt
• Thee, lekkers & ruimte om te delen (optioneel)

Praktische informatie:
- Locatie: Yoga Puur Breda, Bastionstraat 13
- Datum: zondag 8 februari
- Tijd: 13.00 – 16.30 uur
- Kosten: €39 (inclusief alle materialen, thee & lekkers)

Slechts 10 plekken beschikbaar, voelt dit als een ‘ja’? Boek dan op tijd.

Sanne kijkt ernaar uit je te verwelkomen. 🌸
Gesproken taal
Nederlands
Opslaan

Over de organisatie

5.0
(25)
·
26 volgers

Yoga Puur Breda

Puur, ervaren & persoonlijk | Pure Yogaworkshops en -retreats om tot jezelf te komen, tot de pure kern.

Spanning is wie je denkt te moeten zijn, ontspanning is wie je bent.

Restorative Yoga + Yoga Nidra XL

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Yoga Puur Breda

Vrijdag, 20 feb. om 12:00
'Winteren' aan Zee Yoga retreat
Yoga Puur Breda
Meerdaagse retraites Ontspanning Yoga
Uitverkocht
Uitverkocht
Vrijdag, 06 mrt. om 09:00
Yoga Nidra Teacher Training | 'Een stevige basis'
Yoga Puur Breda
Yoga Nidra Yoga Opleiding
Vrijdag, 29 mei om 09:00
Yoga Nidra Teacher Training | 'Een stevige basis'
Yoga Puur Breda
Yoga Nidra Yoga Opleiding

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Zondag, 22 feb. om 14:00
XXL Middag Workshop Full Restorative & Nidra met live muziek
YogaToday
Yoga Nidra Ontspanning Live muziek
Zondag, 15 mrt. om 09:30
Workshop: Ontspan je Psoasspier – inclusief thee en lekkers
Vita Yoga
Yoga Gezondheid Ontspanning
Donderdag, 12 feb. om 19:30
Ontspannen met Klank
Landgoed 'De Zwanenhof'
Klankschalen Ontspanning Klankbad
Zaterdag, 09 mei om 15:30
House of Delphine: The Invitation
House of Delphine
Conscious Sexuality Sensualiteit Ontspanning
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?