Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Zaterdag 20 december 2025

Midwinter dagretraite

Georganiseerd door
3 reviews
Volgen
dec.
20
Zaterdag 20 december 2025
9:45 tot 17:00
Bindi
Bergstraat 6, 3811 NH Amersfoort, Nederland
Bekijk op kaart

Over dit evenement

In deze periode van lange nachten en korte dagen organiseren we op de dag voor de zonnewende deze dagretreat die in het teken staat van de geboorte van het licht in jezelf.

De dag is afgestemd op de energie van de Winterzonnewende en de nieuwe maan die dag: een zachte beweging naar binnen en een stille terugkeer naar het licht.

Ochtend: afstemmen op stilte en reflectie
In de ochtend nodigen we je uit om te landen in verstilling. We beginnen de dag met zachte, aardende yoga en lichaamswerk om ruimte te maken in ons lichaam, en overtollige energie los te laten. Eenvoudige adem- en meditatieoefeningen helpen je om uit je hoofd en in je lijf te komen.

We volgen ook een ritme van ervaren, verstillen en schrijven: na elk onderdeel lichaamswerk nemen we kort de tijd om te journalen over wat je hebt opgemerkt, gevoeld of ontdekt. Reflectie loopt als een rode draad door de ochtend, die we afronden met een wat langer reflectiemoment om de diepere inzichten die in de stilte zijn ontstaan te verzamelen.

Middag: het licht in jezelf ontmoeten
Het twee deel van de dag staat in het teken van nieuwe cyclus ingaan en intentie zetten. Met cacao nodigen we uit om vanuit je hart te gaan voelen wat is.

Na de lunch beginnen we met voedende yin yoga om het lichaam te verzachten en ruimte te creëren. Van daaruit bewegen we naar een cacao ceremonie, De cacao verwarmt en opent het hart, naar jezelf en anderen. Vanuit daar begeleiden we je zachtjes naar diepe rust. Tijdens een yoga nidra geleide savasana, die overgaat in een sound bath, verschuift de energie van de dag op een natuurlijke manier. Als een zonnewende binnen de retraite: van naar binnen keren naar het licht dat al in jou aanwezig is. We sluiten af met momenten van reflectie en een korte deelcirkel om alles te laten integreren.

Een dag om te vertragen, diep te luisteren en je zachtjes open te stellen voor datgene wat in jou wil groeien.

Het is heel bijzonder om met een groep op deze wijze het oude jaar af te sluiten en het nieuwe te beginnen.

Je bent vanaf 9:45 welkom, we starten om 10:00 uur en ronden de dag om 17:00 af. De lunch is inclusief en wordt verzorgd door Bindicafé.

Over de organisatie

5.0
(3)
·
26 volgers

Bindi

Bindi is meer dan een yogastudio. Een community in Amersfoort voor gezond, bewust leven. Ontmoet en verbind bij onze events. Met Bindicafé en winkel.

"Look inside yourself; everything that you want, you already are" ~Rumi~

Midwinter dagretraite

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Bindi

Zaterdag, 14 feb. om 14:30
Let Love Rule bij Bindi
Bindi
Live muziek Theater Optreden
Zondag, 22 feb. om 14:00
Psychedelic Breath®
Bindi
Ademwerk Energiewerk Lichaamswerk
Vrijdag, 27 feb. om 19:00
Transformational Breathing Circle
Bindi
Ademwerk
Zondag, 01 mrt. om 13:00
Stap in je blauwdruk met Human Design & Opstellingen
Bindi
Human design Systemisch werk Familieopstellingen

Dit vind je misschien ook interessant

Zondag, 01 mrt. om 18:30
Tantric Journey - avondcursus (t/m 45 jaar)
Bliss Your Body - School voor Tantra
Tantra Lichaamswerk Meditatie
Woensdag, 11 feb. om 19:30
3🎫Play! Zwolle | Tantra - Een Avond van Polariteit
Play Zwolle
Tantra Lichaamswerk Persoonlijke Ontwikkeling
Maandag, 23 feb. om 19:15
Play ALL Utrecht: Verbonden ademen
Play Utrecht
Verbinding Ademwerk Lichaamswerk
Vrijdag, 20 feb. om 13:00
De Bevrijding
Inspirational Communication Unlimited
Persoonlijke Ontwikkeling Lichaamswerk Overige Workshops
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?