Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
stichting Isaak & de Schittering

stichting Isaak & de Schittering

Stichting Isaak & de Schittering organiseert o.a. workshops, huiskameravonden en consulten voor medium Tresi Barros.

Volgen

Evenementen van stichting Isaak & de Schittering

Er zijn momenteel geen evenementen ingepland.
“Mijn gave bezit ik al sinds mijn geboorte.”
stichting Isaak & de Schittering

Over de organisatie

Tresi Barros is een instrument. Zij werkt voor de Goddelijke wereld. Ze is een Christen, ze heeft de Heilige Geest, ze spreekt met de Heilige Geest en ze is een boodschapper. Ze geeft boodschappen door.

Ik ben 54 jaar oud en ben moeder van 4 kinderen. Ik heb van oorsprong Portugees bloed door mijn aderen stromen maar ik ben opgegroeid in Luxemburg. Mijn jeugd was alles behalve makkelijk. Op mijn zestiende levensjaar verliet ik dan ook mijn ouderlijk huis en woon sindsdien hier in Nederland.

Mijn paranormale gave bezit ik al sinds mijn geboorte. Pas op mijn 28ste levensjaar was ik zo ver om mijn gave te erkennen en met Isaak, mijn gids, te werken om de medemens hier op aarde te helpen in hun aardse bestaan.

Dag in dag uit werk ik samen met Isaak o.a. door het geven van privé-consulten, waarnemingen avonden, magnetiseren, bijeenkomsten Isaak spreekt. Mijn werkzaamheden hebben zich door de jaren heen steeds verder uitgebreid.

Samen met Isaak heb ik 22 boeken en een dubbel CD gepubliceerd en we hebben een voedselcentrum opgezet in Rotterdam om de minderbedeelde medemens te helpen met voedsel.

Vele boeken zullen nog volgen. De boeken worden allemaal volledig verteld in trance. Ik ga op dat moment in de tweede trance vorm zodat mijn gids Isaak rechtstreeks kan spreken tot degene die hem interviewt. Al deze interviews zijn opgenomen op band en later uitgetypt.

In 2005 kwam er ook een dubbel-cd uit genaamd: “Volg de stem van Isaak.” Op deze dubbel-cd vindt u verschillende meditaties en oefeningen. Deze dubbel-cd heeft Isaak zelf, volledig in trance dus, ingesproken.

Ook zijn er twee boeken als luisterboek uitgekomen. Het eerste boek “Bekijk het, voel het en laat het los” en het tweede boek “Mijn naam is Isaak” is door professionele sprekers ingesproken. Op het tweede luisterboek “Mijn naam is Isaak” heb ik zelf ook mijn eigen Tresi-gedeelte ingesproken. Deze luisterboeken liggen o.a. bij de blindenbibliotheek. Al mijn boeken, luisterboeken en de dubbel-cd zijn via mijn webshop of bij mij zelf te koop.

Mijn gids Isaak is mijn beste vriend. Isaak is een hoge leermeester uit het hiernamaals. Eeuwen en eeuwen heeft hij doorgestudeerd in de sferen en ook op aarde om de mens te bestuderen. Alle sferen heeft hij bezocht, tot aan de duistere sferen toe, puur om tot in perfectie te weten hoe de mens in elkaar zit. Mijn gids Isaak, is niet meer ter aarde gekomen sinds zijn laatste leven in het jaartal 1230. Hij was toen een indiaan genaamd ‘White Feather’, een medicijnman van een stam in Noord Amerika. In dit leven was ik (toen een man) zijn beste vriend. Na dit leven besloot Isaak niet meer terug te keren naar de aarde, maar in de sferen verder te studeren voor gids. Ik koos er echter voor om terug te gaan naar de aarde om hier de mens te helpen. In dit leven ben ik Isaak’s instrument.

Liefs, Tresi

Lees meer

+31637169471

Rotterdam

Dit zeggen anderen over
stichting Isaak & de Schittering

  • Toine Mei
    Waarnemingen en boodschappen Tresi Barros in Zuiderlicht Breda

    1 uur voor aanvang werd het evenement afgelast vanwege ziekte...
    Geen verdere communicatie hoe je geld terug te ontvangen.

    Lees meer
    29 januari 2026 om 10:10
  • Sabrina
    Helderziende Waarnemingen Tresi Barros in Zuiderlicht Breda

    Tijdens de pauze besloten meer dan zes dames om de bijeenkomst voortijdig te verlaten. De reden hiervoor was dat er geen helderziende waarnemingen werden doorgegeven maar enkel door mevrouw Tresi Barros zelf geïnterpreteerde antwoorden gegeven.

    Voorafgaand aan de sessie stelde mevrouw Tresi Barros al vragen om informatie van de deelnemers te verkrijgen. Vervolgens borduurde zij hierop voort tijdens haar optreden. Deze handelswijze wijkt duidelijk af van de gangbare praktijk van een professioneel medium, die immers geen voorafgaande informatie vraagt, maar boodschappen doorgeeft die van gene zijde afkomstig zijn.

    De uitspraken van mevrouw Tresi Barros waren bovendien bijzonder grof. Zo zei zij o.a. tegen een deelneemster die een dierbare had verloren: 'ze wilde dood en laat mij maar in de oven branden'. Deze opmerking werd als zeer kwetsend ervaren.

    Op basis van haar gedrag en uitspraken kan geconcludeerd worden dat mevrouw Tresi Barros het mediumschap in diskrediet brengt. Haar aanpak had niets met helderziende waarnemingen te maken, maar bestond uit haar eigen interpretaties.

    Lees meer
    15 oktober 2025 om 11:02
  • Jacobine Weggen
    Helderziende Waarnemingen Tresi Barros in Zuiderlicht Breda

    Weggegooid geld. Geen aanrader. Voelde niet zuiver.

    Lees meer
    15 oktober 2025 om 10:55
  • Anoniem
    Helderziende Waarnemingen Tresi Barros in Zuiderlicht Breda

    Hoi mijn ervaring is dat ze heel goed heb antwoord gekregen op vraag zodat ik verder kan in mijn leven.Vriendelijke groet

    Lees meer
    02 juli 2025 om 10:10
  • Anoniem
    Helderziende Waarnemingen Tresi Barros in Zuiderlicht Breda

    Ik geloof in de kundigheid van Tresi. De groepsbijeenkomst in deze vorm waarbij een kleine groep aan bod komt en de anderen luisteren vond ik na een uur heel saai worden.

    Lees meer
    09 april 2025 om 10:11
  • Sophia Van Veldhoven
    Helderziende waarnemingen Tresi Barros in 't NEST Rivierenland Tiel

    mijn ervaring was erg bijzonder,
    ook wat ze zij tegen mijn dochter.
    Als ze weer keer komt ga ik zeker weer naartoe...

    Lees meer
    14 maart 2025 om 13:15
  • Victor
    Helderziende Waarnemingen Tresi Barros in Zuiderlicht Breda

    Tresi heeft 25 jaar geleden al zoveel indruk op mij gemaakt, dat ik aangenaam verrast was toen ik in de agenda van Zuiderlicht las dat zij op 11 maart naar Breda zou komen om daar mensen weer advies te geven over hun leven. Soms waren de gesprekken confronterend, maar altijd vanuit een liefdevolle houding naar mij en de andere vragenstellers toe. Ik heb langer geleden in totaal zo'n 20 helderzienden benaderd voor advies en ik vind nog steeds dat Tresi met kop en schouders boven andere helderzienden uitsteekt. Al met al was het een bijzonder geslaagde avond.

    Lees meer
    12 maart 2025 om 15:01
  • Joke Holtes
    Helderziende waarnemingen Tresi Barros in 't NEST Rivierenland Tiel

    Een bijzondere ervaring voor mij en veel aanwezigen.

    Lees meer
    17 januari 2025 om 22:20
  • Debby
    Helderziende Waarnemingen Tresi Barros in Zuiderlicht Breda

    Ik vond het tegenvallen. Ze was moeilijk te verstaan en de readings die maar aan een aantal mensen gegeven werd vond ik tegenvallen.

    Lees meer
    17 december 2024 om 09:50
Neem contact op met stichting Isaak & de Schittering
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Welkom terug

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Reviews van stichting Isaak & de Schittering

Loading...