Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Kassandra Driezen / Nana Urwa BV

Kassandra Driezen / Nana Urwa BV

dans, coaching en consultancy

Volgen
“waar het schuurt, ontstaat beweging”
Kassandra Driezen / Nana Urwa BV

Over de organisatie

Beweging is mijn vertrekpunt, in dans én in alles wat ik doe.

Via dans creëer ik ruimte voor expressie, eigenheid en spel met ritme, kracht en zachtheid. Niet vanuit vaste stappen, wel vanuit aandacht voor wat zich wil tonen en ontwikkelen.

Die manier van werken loopt door in mijn bredere praktijk, waarin ik mensen, teams en organisaties begeleid in verandering en transitie. Ik werk oordeelloos en nieuwsgierig, met respect voor complexiteit en voor ieders eigen beweging.

In mijn workshops breng ik dat graag samen: dans als vorm, beweging als taal, en een uitnodiging om op jouw manier aanwezig te zijn.

In mijn dans maakte ik zelf de beweging van choreo met enkele danscrews, naar improvisatie on stage en voelde hoe bevrijdend dat was.

Wil je meer weten over het werk in organisaties, dan nodig ik je graag uit op mijn website: https://www.kessels-smit.com/nl/kassandradriezen of LinkedIn
Op Facebook vind je me als Nana Urwa, op insta als Kassandradriezen.

Lees meer

+32476695764

Niet beschikbaar

Dit zeggen anderen over
Kassandra Driezen / Nana Urwa BV

  • Sam
    It was all a dream

    Het was voor mij de eerste keer dat ik zoiets ging doen.
    Ik moet zeggen ik vond het een zalig gevoel me zo los en open te voelen.
    De energie was geweldig en voelde warm. Dat zorde ervoor dat ik mijn hart kon openen en deze energie kon ontvangen.
    Op gegeven moment wou ik gewoon niet meer stoppen met dansen omdat ik me zo goed voelde en volledig was opgezogen door deze energie. De setting was ook heel mooi en warm.
    Dikke bedankt voor deze prachtige avond!

    Lees meer
    16 mei 2026 om 13:19
  • Luc
    It was all a dream

    Ongelofelijke diepe ervaring, it was all a dream...of niet...

    Lees meer
    15 mei 2026 om 11:35
  • Roos Van Doninck
    It was all a dream

    Een bijzondere enscenering en muzikale ervaring. Blij dat ik erbij was en zowel mocht kijken als ervaren.

    Lees meer
    14 mei 2026 om 14:20
  • Danie Reniers
    Buikdans - fusion en focus (donderdagen)

    Een heerlijk onderdompelen in the art of bellydans. Zoveel spiertjes ontdekt ;). Ik kijk alvast uit naar de workshops waar we samen gaan deepdiven. Dankjewel Kassandra om je passie met ons te delen.

    Lees meer
    21 april 2026 om 22:19
  • Anoniem
    Sunset Dance Festival

    Een heerlijke ervaring: prachtige locatie, zorgzame en warme organisatie, lekker eten, getalenteerde artiesten en wat een sfeer. Dank je wel!

    Lees meer
    07 juni 2025 om 16:59
  • Lotte Alloing
    Sunset Dance Festival

    Sunset Dance Festival – een magisch, zielverrijkend weekend!
    Wauw, wat een fantastisch en vibratie-verhogend weekend! Het Ecstatic Dance Festival heeft me diep geraakt. Het was een plek van diepe verbinding, samenzijn en vrijheid. Een plek waar je jezelf tegenkomt én mag zijn — rauw, puur, liefdevol.

    De workshops waren inspirerend en grensverleggend, de muziek was keer op keer een reis op zich. Zó goed, zó meeslepend, zó helend. De locatie was prachtig, het eten heerlijk en voedend, en de mensen — zulke mooie zielen bij elkaar, wat een energie!

    Voor mij was dit een soul-warming ervaring die ik iedereen zou aanraden. Ik voelde me gedragen, gezien en verrijkt. En ja, volgend jaar ben ik er zéker weer bij! 🌟

    Lees meer
    03 juni 2025 om 16:17
  • Roland
    Sunset Dance Festival

    Het Sunset Dance Festival is een kleinschalig festival met muziek, Ecstatic Dance, Yoga, Contact Impro en Ritual Dance. Het festival overtrof mijn verwachtingen. Er is maar één line-up, dus geen keuze. Dit heb ik geenszins als een probleem ervaren. Wat een mooi programma en ook fantastisch vegetarisch eten. Het programma zorgde voor veel verbinding tussen de deelnemers. Hulde voor Heidi en haar team om dit mooie festival te hebben neergezet. Ik kom zeker en vast terug.

    Lees meer
    03 juni 2025 om 15:39
  • Patrick De Waardt
    Sunset Dance Festival

    Wat hebben we een geweldig weekend gehad op Sunset Dance Festival. Alleen maar leuke en lieve mensen ontmoet. Vrijdag avond eerste esthetic dance met DJ Dave begon gelijk super goed heerlijke muziek waar je weg kon dromen maar ook heel veel humor in de muziek. Tweede avond met DjHeidi was de bom super goeie muziek wist de mensen heel goed te verbinden met elkaar en de muziek. De workshops waren ook heel leuk. Connect improvisatie was heel gaaf om te doen al moet ik nog veel leren maar helemaal te gek. Ritueel dansen was vooral heel mooi en indrukwekkend. Zo mooi omdat mee te mogen maken. Organisatie was heel goed en ik wil jullie enorm bedanken speciaal Dj Heidi. Diepe buiging.Volgende keer zijn we er weer bij.🥰🥰

    Lees meer
    02 juni 2025 om 10:01
Neem contact op met Kassandra Driezen / Nana Urwa BV
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl

Reviews van Kassandra Driezen / Nana Urwa BV

Loading...