Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Vrijdag 12 december 2025

Vier de Winter Bosbad in het Nationaal Bomenmuseum Doorn

Georganiseerd door
15 reviews
Volgen
dec.
12
Vrijdag 12 december 2025
14:00 tot 17:00

Nationaal Bomenmuseum Gimborn | Stichting Von Gimborn Arboretum, Velperengh 13, 3941 BZ Doorn, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Luidt het weekend in op een andere manier dan anders. Sta bewust stil bij de winter in de natuur door een zintuigelijke ontdekking waarbij je hoofd en lichaam in een diep ontspannen toestand raken. In plaats van een vrijdagmiddagborrel, sluiten we de drukke week af met een sfeervolle vrijdagmiddag thee ceremonie onder de bomen.

Een bosbad, ook bekend als het Japanse Shinrin-yoku, is een onderdompeling in de natuur. Je ervaart de natuur met al je zintuigen. Bosbaden laat je verwonderen, verstillen en zorgt voor ontspanning. Ook verdiep je jouw persoonlijke verbinding met de natuur om je heen.

Bosbad gidsen Stefanie Boomsma van Thuis in het Bos en Mirjam de Boer van The Art of Forest Bathing nemen je mee naar de mooiste plekjes van het bomenmuseum.

De deelname aan het bosbad bedraagt 37,50 euro. Dit is exclusief 8,50 euro entree voor het Bomenmuseum. Abonnementhouders betalen geen entree. Leeftijd vanaf 12 jaar.

Praktische informatie:
* Breng een kleedje of kussentje mee om op te zitten of liggen.
* Draag passende kleding (laagjes, kleed je warm aan). Het gaat door bij iedere weersomstandigheid.

Let op: we starten vanaf de ingang het bomenmuseum. Zorg dat je iets voor de aanvangstijd aanwezig bent!

Je krijgt aan het einde van het Bosbad kruiden thee met wat lekkers. Is er iets waarmee we rekening kunnen houden, zoals allergieën? Of is er iets anders dat handig voor ons is om te weten? Mail ons op tijd!

Tot ziens tussen de bomen!

Met zonnige groeten,

Mirjam de Boer & Stefanie Boomsma

The Art of Forest Bathing & Thuis in het Bos

Volgens ons ook op Instagram via: @forestbathingart & @thuis_in_het_bos

Over de organisatie

Bosbadgidsen Stefanie Boomsma & Mirjam de Boer organiseren maandelijks bosbaden of shinrin-yoku, sessies in het Nationaal Bomenmuseum in Doorn.

And into the forest I go, to loose my mind and to find my soul.

Deelname 12 december 2025 Bosbad Nationaal Bomenmuseum
€ 37,50
Inclusief servicekosten

Met dit ticket kun je mee doen met het bosbad op vrijdagmiddag 12 november 2025 van 14:00 tot 17:00 uur, inclusief een thee ceremonie. Bij de entree van het bomenmuseum dien je zelf nog aan het hek entreegeld voor het Bomenmuseum te voldoen. Dit kost 8,50 euro pp. Voor abonnementhouders van het Bomenmuseum zijn er geen kosten verbonden aan de entree.

Vier de Winter Bosbad in het Nationaal Bomenmuseum Doorn

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Bosbaden in het Bomenmuseum

Vrijdag, 08 aug. om 19:00
Volle Maan Bosbad in het Nationaal Bomenmuseum Doorn
Bosbaden in het Bomenmuseum
Bosbaden Natuur Bosbad -Shinrin Yoku
Donderdag, 28 aug. om 18:30
Nazomeravond Bosbad in het Nationaal Bomenmuseum Doorn
Bosbaden in het Bomenmuseum
Bosbaden Natuur Bosbad -Shinrin Yoku
Zondag, 21 sep. om 10:00
Herfst Equinox Bosbad in het Nationaal Bomenmuseum Doorn
Bosbaden in het Bomenmuseum
Bosbaden Natuur Bosbad -Shinrin Yoku
Zaterdag, 25 okt. om 10:00
Magische Herfst Bosbad in het Nationaal Bomenmuseum Doorn
Bosbaden in het Bomenmuseum
Bosbaden Natuur Bosbad -Shinrin Yoku

Dit vind je misschien ook interessant

Zondag, 17 aug. om 08:00
Sound healing & yoga nidra (in een hangmat)
Buiten bewegen en coaching. Voor sport en ontspanning.
Natuur Soundhealing Yoga Nidra
Vrijdag, 08 aug. om 18:30
Volle maan aan de rivier water & vuur : Ceremonie, drum en natuur
Naar buitennatuurcoaching
Full Moon Water ceremonie Natuur
Donderdag, 17 jul. om 10:30
De Zomerviering (Multi-day Retreat)
Even naar Eva
Meerdaagse retraites Ritueel Natuur
Zondag, 27 jul. om 09:45
Dag retreat ShinRin Yoku 27 juli
Natuurkrachtcoach
Bosbaden Bosbad -Shinrin Yoku Mini retraite in de natuur
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?