Over dit evenement
In mei komt de natuur tot volle bloei. De zoete bloemengeuren, het groeiend groen en de kleurenpracht prikkelen je zintuigen. Ervaar de rust en schoonheid van een avond Bosbad. Een privilege om na sluitingstijd het bomenmuseum te mogen bewonderen. Geniet van de zachte avondlucht en ontdek de kalmerende kracht van de natuur in deze bijzondere periode van groei en vernieuwing.
Een bosbad, ook bekend als het Japanse Shinrin-yoku, is een onderdompeling in de natuur. Je ervaart de natuur met al je zintuigen. Bosbaden laat je verwonderen, verstillen en zorgt voor ontspanning. Ook verdiep je jouw persoonlijke verbinding met de natuur om je heen.
Bosbad gidsen Stefanie Boomsma van Thuis in het Bos en Mirjam de Boer van The Art of Forest Bathing nemen je mee naar de mooiste plekjes van het bomenmuseum.
De deelname aan het bosbad bedraagt 37,50 euro. Dit is exclusief 8,50 euro entree voor het Bomenmuseum. Abonnementhouders betalen geen entree. Leeftijd vanaf 12 jaar.
Praktische informatie:
* Breng een kleedje of kussentje mee om op te zitten of liggen.
* Draag passende kleding (laagjes, kleed je warm aan). Het gaat door bij iedere weersomstandigheid.
Let op: we starten vanaf de ingang het bomenmuseum. Zorg dat je iets voor de aanvangstijd aanwezig bent!
Je krijgt aan het einde van het Bosbad kruiden thee met wat lekkers. Is er iets waarmee we rekening kunnen houden, zoals allergieën? Of is er iets anders dat handig voor ons is om te weten? Mail ons op tijd!
Tot ziens tussen de bomen!
Met zonnige groeten,
Mirjam de Boer & Stefanie Boomsma
The Art of Forest Bathing & Thuis in het Bos
Volgens ons ook op Instagram via: @forestbathingart & @thuis_in_het_bos