Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Sunday 16 March 2025

Stembevrijding Workshop met Neda Boin in Rotterdam

Georganiseerd door
2 reviews
Volgen
Mar
16
Sunday 16 March 2025
14:00 until 17:00

Studio Grounded, Hillevliet 90, 3074 KD Rotterdam, Netherlands

Bekijk op kaart

Over dit evenement

"Het was magisch en bevrijdend. Woorden kunnen niet omschrijven wat voor impact dit op me had!” - Marjolijn

Neda Boin is singer-songwriter en stembevrijder en reist de hele wereld over om stembevrijding concerten en retraites te geven.
Na haar succesvolle deelname aan The Voice in 2015 realiseerde ze dat al die glitter en glamour haar nooit kon geven waar ze daadwerkelijk naar verlangde. Ze begon vanaf dat moment haar stem en muziek te gebruiken om zichzelf en anderen te herinneren aan de liefde die we werkelijk zijn.

Tijdens een stembevrijding workshop wordt de stem gebruikt als krachtig medicijn om ons naar binnen te begeleiden. Daar fungeert de stem als zaklamp om licht te schijnen op alles wat niet meer dient en klaar is om losgelaten te worden. Waar ons analytische brein ons niet verder kan helpen, brengt onze stem ons moeiteloos in diepe lagen van onderbewustzijn waar vastzittende emoties, pijn en trauma bevrijd worden. Neda's fundering ligt in de non-dualistische teachings van Een Cursus in Wonderen; een pad die ons van angst naar Liefde brengt en ons leert dat het niet onze taak is om op zoek te gaan naar liefde (wat dat is wat we zijn!), maar om op zoek te gaan naar alle blokkades die we tegen de liefde hebben opgebouwd.

Elke stembevrijding workshop wordt in het moment gechanneld en afgestemd op de groep en is dus nooit hetzelfde. Wat je kunt verwachten is een zeer diepgaande ervaring waarin de stem gebruikt wordt om dat wat niet meer dient los te laten.

Er is totaal geen zangervaring nodig. Stembevrijding gaat niet over mooi zingen. Het enige wat nodig is, is de bereidwilligheid om vrij te zijn.

TESTIMONIALS:

"Ik heb duizenden dollars uitgegeven aan therapie, niets van dat kon me de bevrijding geven die ik bij jou heb ervaren." - Kat F.

“Tijdens de workshop ervaarde ik iets wat voelde als een ware hart opening, waar ik voelde alsof m'n hart open barste en vele tranen volgden. Ik heb geen woorden voor deze ervaring behalve dat het voelde als een diepgaande heling.”– Marti

“Er is niets zoals Neda’s stembevrijding werk. Het helpt je om echt tot de kern van je pijn en lijden te komen en bevrijd je ervan op een erg krachtige, rakende, inspirerende en speelse manier.”
– Maria Felipe, auteur van Live Your Happy

“Het hebben van een stembevrijding sessie met Neda is alsof je naar de kern van jouw zijn afreist, om er vervolgens weer veilig uit te komen. De kracht van mijn stem, begeleid door Neda’s muzikale talent en scherpe intuitie, heeft patronen die klaar waren om losgelaten te worden, doorbroken en zichtbaar gemaakt op een manier die mijn cognitieve brein nooit had gekund. Het is een waar cadeau om deze sessies te mogen ontvangen waarin Neda haar eigen gave zo gul deelt.”
-Disa Jironet. Auteur van Misdaad en Mededogen.

“Het moment dat ik Neda’s stem hoorde, wist ik dat ze een engel op aarde is. Haar stembevrijding werk is zo belangrijk en helend voor onze aarde. De vrijheid waar ze anderen mee in contact brengt is werkelijk een helende en transformerende ervaring.”
-Tonya Gonzalez Voted #3 Psychic Medium in the world

“Het was magisch en bevrijdend. Woorden kunnen niet omschrijven wat voor impact dit op me had!”
- Marjolijn, workshop deelnemer

“Ik heb al zo lang Een Cursus in Wonderen gestudeerd, maar er gebeurde iets tijdens jouw sessies wat ik nog nooit eerder heb ervaren. Het was alsof er iets quantum ging en er een directe healing plaats vond. Ik begrijp niet wat er gebeurde. Ik heb zo lang gestudeerd, maar nu voel ik het, nu ervaar ik het echt!” -Ewa

Voor meer info over Neda, ga naar www.nedaboin.com

Praktische informatie:
Inloop: 13:30 uur
Start: 14:00 uur
Einde: 17:00 uur

Water en thee aanwezig.

Over de organisatie

Neda Boin is singer-songwriter en stembevrijder en gebruikt haar muziek en stem om de blokkades tegen de liefde die we werkelijk zijn te doorbreken.

Stembevrijding Workshop met Neda Boin in Rotterdam

Meer evenementen van Neda Boin

Saturday, 17 May om 10:00
Stembevrijding workshop Arnhem
Neda Boin
Stembevrijding Muziektherapie Een cursus in wonderen
Thursday, 25 Sep om 17:00
Stembevrijding Retraite - Cursus in Wonderen retraite I AM WORTHY
Neda Boin
Stembevrijding Een cursus in wonderen Meerdaagse retraites
Thursday, 13 Nov om 14:00
Stembevrijding Retraite & Cursus in Wonderen Retraite in Bali! 🌴
Neda Boin
Stembevrijding Een cursus in wonderen Meerdaagse retraites

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Saturday, 29 Mar om 20:00
Licht van Gudula: mantra zingen met Jan Linssen
Licht van Gudula - meditatieconcerten
Mantra zingen Stembevrijding Live muziek
Saturday, 29 Mar om 10:00
Opening of the voice 29&30 Maart25
Suyana
Stembevrijding Healing De stem van binnenuit
Thursday, 27 Mar om 19:00
Spring Equinox: Singing Circle - Belgium
Jeska Onderwater
Mantra zingen Kirtan Stembevrijding
Sunday, 12 Oct om 12:30
I am Light 2025
Holy Joy
Kundalini Familieopstellingen Stembevrijding
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl