Over dit evenement
We gaan het gewoon nog een keer doen!
Het oudejaarsconcert zal ook dit jaar weer plaatsvinden in de Cultuurkoepel te Heiloo.
Maandag 30 December
19:30 - 22:30
De nadruk deze avond ligt echt op het SAMENKOMEN.
'Het gaat niet om mij als artiest' zegt Leonie.
Nu meer dan ooit is het belangrijk dat we massaal in zachtheid en harts-openende muziek samen komen. Om het huidige jaar in liefde af te sluiten en het komende jaar in verbinding tegenmoet te zingen. Er is ongelofelijk veel gaande in het collectief en dat wat de wereld en de mensheid vooral nu nodig heeft is harmonie en verbinding. Dus laten we dat samen creëren deze avond.
En voor jezelf om op te laden voor de aankomende wintermaanden. Intenties te zetten en te bekrachtigen met de muziek.
Een extra bijzondere editie is het dit jaar, omdat deze avond ook de korte documentaire 'Het Medicijn' getoond zal worden.
In deze 30 minuten durende docu die filmmaakster Sarah Dienaar afgelopen jaar heeft gemaakt duiken we in het leven van een artiest (Leonie Bos) die worstelde met zelfvertrouwen, maatschappelijke verwachtingen en diep persoonlijk verlies, om er alleen maar sterker en gepassioneerder uit te komen. Ze transformeert haar innerlijke wereld in kunst. Door intieme ceremonies en krachtige optredens zul je zien hoe ze puurheid en kracht vindt in haar stem. Deze documentaire is een inspirerend verhaal over het vinden van licht in de donkerste tijden en de diepgaande impact van het uiten van je ware zelf. Deze documentaire is een bewijs van de verenigende en helende krachten van muziek."
Bekijk de trailer hier:
https://www.themedicinemovie.com/
Aansluitend is het concert samen met percussionist Terence Samson en bassist Gil Lopez
en zal je dit in levende lijve ervaren.
Het veld wat er ontstaat is helend en transformerend en versterkt de verbinding met je eigen zelf en met elkaar.
Locatie:
Cultuurkoepel Heiloo
Kennemerstraatweg 464
1851 NG HEILOO
De Cultuurkoepel in Heiloo is gemakkelijk te bereiken met auto en openbaar vervoer.
Mocht je uit Amsterdam komen is er een directe aansluiting naar Heiloo station.
Vanaf daar is het een kleine 15 minuten lopen.
Info:
Deur open 18:45
Aanvang: 19:30
Einde: 22:30
Er zijn genoeg stoelen aanwezig om op te zitten, mocht je voor bij het podium een plekje willen op de grond neem dan je kussentje / schapenvachtje mee om relaxed op te zitten.
Zijn kinderen welkom?
Jazeker, het is alleen wel belangrijk dat je kind het 2,5 uur volhoudt. Dus de minimum leeftijd is 6. De kleintjes houden het vaak niet vol en dat zorgt er dan voor er niet zo diep gezakt kan worden omdat er dan teveel afleiding is. We gunnen iedereen een fijne avond dus wanneer je weet dat jou kind zich gaat vervelen na een korte tijd dan is het beter om lekker zonder kids te komen :)
* Mocht je onverwachts toch niet kunnen en heb je een kaartje gekocht, kun je die doorverkopen via TicketSwap.
** wij sturen niet apart btw facturen op, concerten kan je niet zakelijk aftrekken.