Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Friday 21 February 2025

Zweethut voor vrouwen

Georganiseerd door
15 reviews
Volgen
Feb
21
Friday 21 February 2025
10:00 until 20:00

Groenekan, Netherlands

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Een prille lente zweethut

"Het begin van de lente. Wat gedurende de winter in je binnenwereld is opgebouwd, kan nu naar buiten. Dat wat opkomt is nog kwetsbaar en kan makkelijk verstoord worden. De grootste aandacht dient daarom gericht te zijn op verdere worteling en vanuit die worteling op de groei naar buiten.' Jaap Voigt



Wat is een zweethut?

De zweethut is een plek om thuis te komen bij jezelf, bij de aarde, bij dat wat groter is. Een plek om te laten sterven wat je niet meer dient en om opnieuw geboren te worden. Een ceremonie om heling te ontvangen, voor jezelf, de mensen om je heen, de wereld. Een moment om met de natuur te zijn en met haar elementen: vuur, water, aarde en lucht. Een cirkel van mensen die samen delen en steun bieden. In stilte, zingen en in onze gebeden. Een dag om te ontspannen, genieten en op te laden.
In de hut gaan we terug de baarmoeder in. Niet die van onze moeder, maar die van de aarde. Zij ondersteunt ons. Ze ontvangt onze zware energie, dat wat wij los mogen laten, en transformeert deze. Zodat we daarna herboren en opgeladen de hut uit komen.
De hut is een ceremoniële plek. Een plek waar wij ons verbinden met spirit, het licht, god, wanka tanka, viracoacha, allah, hoe je het ook wilt noemen. Het is een medicijnwiel, waar wij ons opnieuw uitbalanceren en herinneren wie we werkelijk zijn. Zodat we onze harten dieper kunnen verbinden, in en na de ceremonie.

Hoe ziet een zweethut dag eruit?

We komen samen met een groep op de ceremoniële plek.
De hut van wilgentenen wordt bedekt met dekens, hout wordt gehakt, water gehaald, de vuurplaats klaar gemaakt. De stenen worden geëerd en verhit in het vuur. We roepen de windrichtingen aan, nodigen Spirit en onze helpers aan om bij ons te zijn. De vuurhoeder begeleidt het ceremoniële vuur en wij trekken ons terug om ons van binnen voor te bereiden op onze reis.
Als de stenen roodgloeiend zijn, gaan we de hut in. Een cirkel in het duister met af en toe wat licht vanaf een steen die naar binnen is gebracht. We delen, roepen aan en zijn stil. De hitte helpt ons te zakken, naar binnen te keren en los te laten wat niet bij ons hoort. We reizen langs vier rondes, de vier windrichtingen die ieder zijn kwaliteit brengt. Tussen de rondes door gaat de deur open om nieuwe stenen naar binnen te brengen en de frisse wind haar werk te laten doen.
De hete stoom van het water brengt ons in een ander bewustzijn. Zingen, klanken en drummen verbindt ons. We worden gereinigd op mentaal, fysiek, emotioneel en spiritueel niveau. De ceremonie raakt je, daar waar je nog niet thuis bent en meer aandacht naar toe mag. Delen in het donkerte maakt intiem en zacht.
Als het rond is, kruipen we de hut weer uit om de wereld opnieuw te ontmoeten. We koelen af, ruimen op, en eten een gezamenlijke maaltijd.

Van harte welkom!

Annuleren tot twee weken van te voren: kosteloos.
Vanaf twee weken van te voren: alleen mogelijkheid tot verschuiven.
Vanaf 1 week van te voren: geen restitutie meer mogelijk.

Plaats: Buitenplaats Welgelegen, Groenekan
Prijs: 122,-
Begeleiding: Mariska van Veenen
Vuurhoeder: Menno Bergsma

Over de organisatie

Welkom voor de zweethut ceremonie! Watergietsters Anna Birnie en Mariska van Veenen

Zweethut voor vrouwen

Meer evenementen van Zweethut Groenekan

Friday, 21 Mar om 10:00
Lente Zweethut voor vrouwen
Zweethut Groenekan
Zweethut
Saturday, 05 Apr om 10:00
Paas Zweethut voor vrouwen
Zweethut Groenekan
Zweethut
Friday, 09 May om 10:00
Grieflodge voor vrouwen
Zweethut Groenekan
Zweethut
Saturday, 21 Jun om 16:00
Zomerwende Zweethut voor vrouwen
Zweethut Groenekan
Zweethut

Dit vind je misschien ook interessant

Friday, 21 Mar om 18:18
Self-Pleasure Party
Ariane Lalakea
Ritueel Conscious Sexuality
Thursday, 27 Mar om 19:30
De Kakao Tempel @ Salon Ruigoord
Kakao Express
Cacao ceremonie Live muziek Ritueel
Friday, 28 Mar om 19:30
De Zegen van Pachamama - Despacho ceremonie met de Q´ero Sjamanen
Puqllay
Despacho Ceremonie Vuur Ceremonie Energiewerk
Sunday, 23 Mar om 18:30
Ligconcert met live muziek van Pauline van Mourik
Yoga Studio Kokos
Cacao ceremonie Live muziek Ritueel
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl