Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

WOMB HEALING - Rite of the Womb

Friday 12 April 2024 from 10:30 until 18:00

Landsmeer, 1121 Landsmeer, Netherlands

Over dit evenement

WOMB HEALING - Rite of the Womb
vrijdag 12 april van 10:30 - 18:00 uur in Landsmeer

Deze vaststaande ceremonie (rite) van de baarmoeder is helend en transformerend voor iedere vrouw die hier aan deelneemt. Laat je inwijden in dit ritueel wat over de hele wereld wordt (door)gegeven op dit moment.

Dit is een ceremonie die mij diep heeft geraakt en ik vind het magisch dit te mogen delen met jou. De collectieve vrouwenwond zit in ons allemaal, door onze cultuur, door onze voorouder-lijnen en door de patriarchale tijd die we langzaam van ons af schudden. Vaak dragen we (bewust of onbewust) pijn en verdriet van onze moeders, grootmoeders of zelfs verwondingen uit andere levens met ons mee. Of hebben we een kwetsuur opgelopen in dit leven, waardoor we niet in onze volledige vrouwelijk kracht kunnen staan.
Dit ritueel helpt ons daarbij, een wedergeboorte van jouw vrouw zijn en maakt ruimte voor dat diepe krachtige weten in jou.

Het is de 13e inwijding uit de Munay Ki, herkomstig uit Zuid-Amerika. Het getal 13 is het vrouwen getal. Er zijn 13 manen in het jaar en voordat de patriarchale tijd aanbrak werd op vrijdag de 13e de godin in ons gevierd. We maken contact met de maanstand van het moment van de ceremonie. En ook met het vrouwelijke element water, wat ons verbindt en heelt.

Onze baarmoeder is een plek waar emoties worden opgeslagen, verbonden met het water element. Water staat voor beweging, passie, creatie, gevoel, sensualiteit en seksualiteit.

We gaan contact maken met jouw bekkengebied & baarmoeder. Of de plek van de baarmoeder als je deze niet meer hebt. Door hier bewust bij stil te staan hier heling en liefde naar toe te brengen samen met gelijkgestemde vrouwen is magisch. Zodat je je herinnert wie je werkelijk bent en je helemaal in je vrouwelijke zachte kracht & wijsheid mag gaan staan.

Het wordt een dag vol ceremonie en verbinding, via cacao, sound healing, visualisatie, meditatie, water ceremonie, sharing & initiatie in The Rite of Womb.
De dag is van 10:30 - 18:00 uur inclusief een heerlijke vega lunch.
Prijs 144 euro
Lokatie Landsmeer
Parkeren in de buurt en gratis
event is in het Nederlands

Over Binkie:
Het leven is voor Binkie een magisch gebeuren waarin ze graag vanuit haar hart leeft. Ze deelt dit graag met alle mooie mensen om haar heen. Haar werk bestaat uit delen van dingen die ze lief heeft, zoals muziek, sisterhood (circles, journey, retraites), yoga, energetic healing en sjamanisme. Binkie bespeelt hangdrum, gitaar en vele (sjamanistische) instrumenten. Opent harten met haar indianen songs en sound healings. Ze heeft vele (stilte) retraites gegeven, waar ook muziek een belangrijk onderdeel is. Muziek raakt iets waar woorden soms niet kunnen komen. Ze geeft elke maandag, woensdag en vrijdag van 7:40 - 8:00 uur een online meditatie op facebook & youtube.
meer info op : www.binkie.nu

De dag voor het event vraag ik je alvast af te stemmen via een klein ritueel.
Info hierover wordt nog aan jou toegestuurd een paar dagen van tevoren, denk daarbij aan het noteren van de namen van je voorouders en een bad of douche ritueel als reiniging.

THE RITE OF THE WOMB

Was bestowed by a lineage of women through the spirit of the Amazon jungle to a lady shaman who would be responsible for sharing it. This gift of healing and life belongs to every woman in the world who wants to receive it. together we are a lineage of women who remembers that we did not come to suffer in this life, but to be the creatresses of our deepest longings and destinies.

This lineage of women freed themselves from suffering and wants us to remember:
‘The womb is not a place to store fear and pain. The womb is to create and give birth to life’.
by the Munay Ki Team
https://theriteofthewomb.com/

Neem gerust contact op bij vragen: info@binkie.nu :)

ps De 'Rite of the Womb' is ook onderdeel van de Sister Journey.
pps Het is zo'n prachtig ritueel dat je het ook meermaals kan ondergaan. En misschien voel je daarna de 'calling' om het zelf ook door te geven :)

In liefde Binkie

Friday 12 April 2024 from 10:30 until 18:00

Landsmeer, 1121 Landsmeer, Netherlands

Over de organisatie

“Be Natural, Not Normal”

artiest, sister ceremonies, sister retreats, meditatie, stiltedagen & weekenden, sound healing, sharing from the heart

Reviews

Astrid Steenkist

Full Moon Sister Circle | Landsmeer

Was weer een heerlijk thuis komen bij jezelf met verbinding van je zusters. Dank je Binkie voor een mooie avond vol rust harmonie en energie. Echt een kadootje aan jezelf.

Lees meer

Liza Szatola

SISTER JOURNEY - de geheelde vrouw - okt '24 tot jan'25

Wat een FEEST ! De Sister Journey was zoveel meer dan verwacht – het was een diepgaande, transformerende ervaring. Mi casa es su casa kwam echt tot leven in Binkie’s wereld. Ze opende niet alleen haar huis, maar ook haar hart, haar kennis en haar rijke levenservaring voor ons. Met een overvloed aan liefde, wijsheid, speelsheid, enthousiasme en natuurlijk de magie van muziek en sound healing, cacao en haar zelfgemaakte, heerlijke maaltijden, creëerde ze een plek die diep voedend en inspirerend aanvoelde. Dit was een onvergetelijke ervaring van verbinding – met anderen vrouwen, en met mijzelf. De gedeelde herkenning en kracht die we als vrouwen in elkaar vonden. Dank je wel, Binkie, voor deze bijzondere Journey. Het was echt een cadeau.

Lees meer

Rianne

STILTEDAGEN MET DE JAARWISSELING

Het was mijn eerste stilteretraite. Al wel een keer ervaren wat een dagdeel in stilte doorbrengen is. Dit is toch echt anders. Het was een mooi ingevulde retraite met gezamenlijke bezigheden en tijd voor jezelf. Die tijd voor mezelf bracht ik in het begin slapend door :-). Had ik blijkbaar nodig, terwijl ik niet vermoeid aan de retraite begon. Een boek lezen werd afgeraden, omdat het je bij jezelf weghaalt. Meer dan een boek had ik niet meegenomen. Als ¨doener" kan ik mijn gedachten het beste laten gaan door bezig te zijn. Ik neem een volgende keer kleurpotloden mee of iets om te haken/breien. ik kan dan beter naar mezelf luisteren. Net als bij de vorige retraite begeleidt Binkie de dagen liefdevol met haar mooie warme stem en met verschillende muziekinstrumenten. Als je het kan ervaren gebeuren er mooie dingen. Je gaat anders weg dan je bent gekomen. Dankjewel Binkie NB. een aandachtspunt zijn de bedden/matrassen. Deze zijn oncomfortabel hard, ongeacht je gewicht of lichaamsbouw.

Lees meer

WOMB HEALING - Rite of the Womb

Meer evenementen van Binkie

Uitverkocht
Wednesday, 29 Jan. om 10:30
WOMB HEALING - Rite of the Womb
Binkie
1-Dags retraite Cacao ceremonie Rite of the Womb
Thursday, 30 Jan. om 19:30
Online Aarde Ceremonie : Essentie van het Noorden
Binkie
Innerlijke Reis Meditatie Sjamanisme
Wednesday, 05 Mar. om 10:30
WOMB HEALING - Rite of the Womb
Binkie
1-Dags retraite Cacao ceremonie Rite of the Womb
Tuesday, 11 Mar. om 10:30
STILTEDAG MET SOUNDHEALING MAARN
Binkie
Stilteretraite Soundhealing Meditatie

Dit vind je misschien ook interessant

Friday, 17 Jan. om 18:00
Cacao Ecstatic Dance | Sivan Yamin
Odessa Amsterdam
Ecstatic Dance Cacao ceremonie Live muziek
Thursday, 23 Jan. om 19:30
De Kakao Tempel @ Salon Ruigoord
Kakao Express
Cacao ceremonie Live muziek Ritueel
Saturday, 18 Jan. om 14:00
Dimensional Breath®& Cacao
MAS
Adem Ademcirkel Cacao ceremonie
Saturday, 31 May. om 11:00
Mankind Festival & Ibiza-Markt 31mei & 01juni 2025 Limburg
Mankind.coach festivals & community
Festivals 1-Dags retraite Live muziek
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl