Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Zaterdag 24 februari 2024

Mexicaanse Cacao Ceremonie

Georganiseerd door
17 reviews
Volgen
feb.
24
Zaterdag 24 februari 2024
14:30 tot 16:30

Bluebirds, Louise Wentstraat 186, 1018 MS Amsterdam, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Check www.elkelayla.nl voor meer informatie.

De ceremonie

Deze vrouwen ceremonie duurt ongeveer 2 uur. Samen zullen we mediteren, cacao drinken, ons openstellen en delen wat goed voelt. De editie van 24 februari staat in het teken van wortels. Wortels zijn niet altijd zichtbaar en kunnen overal zijn, hoe voel jij je over jouw wortels? Zijn jouw wortels gelinkt aan een plek of kunnen je wortels ook gelinkt zijn aan een gevoel, een persoon of iets anders? Samen staan we stil bij onze wortels, bij waar we vandaan komen en waar we ons thuis voelen.

De Mexicaanse cacao, een heilige drank voor de Maya's, dient als hulpmiddel om ons hart te openen en de weg naar een diepere verbinding in jezelf te vinden.

De Mexicaanse cacao, een heilige drank voor de Maya's, dient als hulpmiddel om ons hart te openen en de weg naar een diepere verbinding in jezelf te vinden.

De facilitators

De ceremonie wordt begeleidt door Layla en Elke. Samen en afzonderlijk van elkaar hebben we de afgelopen jaren veel tijd doorgebracht in Mexico, waar we veel hebben geleerd, gevoeld en ervaren rondom het delen van vrouwelijke energie en rituelen.

Wat kun je verwachten?

We beginnen met een korte introductie tot de cacao ceremonie en zorgen er samen voor dat we een fijne sfeer creëren, thema’s worden toegelicht en eea zal uitgelegd worden. Hier zullen we ook ruimte scheppen voor iedereen om een intentie te zetten.

Vervolgens zullen we met behulp van een fijne geleide meditatie wat dieper in onszelf keren om ons lichaam en geest klaar te maken voor de cacao.

Hierna start het cacao ritueel; de cacao zal gedeeld worden en wordt gedronken in stilte. Onder begeleiding van prachtige muziek, afgestemd op het thema, word je hier uitgenodigd van de cacao te genieten en tot jezelf te komen.

Na het cacao drinken is er ruimte om te delen wat goed voelt, we gaan met elkaar in gesprek of genieten juist samen van de stilte.

We sluiten af met een moment voor jezelf en voor wie wil is er ruimte om te journalen of nog wat na te praten.

Over de organisatie

Wij organiseren Mexicaanse cacao ceremonies in Amsterdam en op aanvraag ook op locatie. Meer informatie kun je vinden op elkelayla.nl.

Mexicaanse Cacao Ceremonie

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Elke & Layla

Uitverkocht
Uitverkocht
Dinsdag, 22 jul. om 20:00
Mexicaanse Cacao Ceremonie & Vrouwencirkel - ZOMER - in Amsterdam
Elke & Layla
Cacao ceremonie Innerlijke Reis Vrouwencirkels

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Zondag, 10 aug. om 10:30
WOMB HEALING - Rite of the Womb
Binkie
1-Dags retraite Cacao ceremonie Rite of the Womb
Zaterdag, 19 jul. om 13:30
Ecstatic Cacao
Pentagram
Cacao ceremonie Ecstatic Dance Outdoor Dance
Zaterdag, 18 okt. om 19:30
Mose - Cacao Dance Live in Amsterdam
HeartFire.nl
Ecstatic Dance Conscious Dance Cacao ceremonie
Vrijdag, 18 jul. om 20:00
Vrouwencirkel Juli -VrouwenPower
Kruideria
Vrouwencirkels
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?