Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Dance & Movement Methods class  - Danscoaching, Somatic Dance, Embodiment Dance

Dinsdag 10 november 2026

Dance & Movement Methods class

nov.
10
Dinsdag 10 november 2026
18:30 tot 19:30
Kavka Oudaan
Oudaan 14, 2000 Antwerpen, België
Bekijk op kaart

Over dit evenement

Dance & Movement Methods nodigt je uit om vanuit een ontspannen lichaam te bewegen en je natuurlijke bewegingsvrijheid te ontdekken. Door het bindweefsel zacht te mobiliseren, creëren we ruimte voor meer lichaamsbewustzijn, gronding en energie.
Tijdens deze hedendaagse danslessen verkennen we de vloeiendheid en articulatie van het lichaam. Met de nadruk op loslaten en zachtheid ontdekken we nieuwe bewegingsmogelijkheden en verschillende bewegingskwaliteiten.
Met praktische tools, gevarieerde muziek en improvisatie verkennen we ritme, flow, sensualiteit en expressie. We experimenteren en ontwikkelen een persoonlijke bewegingstaal waarin vrijheid, ruimtelijkheid en verbinding met jezelf centraal staan.

Wat kan je verwachten?
- Opwarming; Een aantal oefeningen die je lichaam losmaken en mobiliseren, soms starten we met een liggende meditatie die je lichaam ontspant om van daaruit te bewegen.
- Flow; Dynamische volgorde van bewegingen, vetrekkend vanuit afwisselende hedendaagse danstechnieken, energieflow.
- Rustige cooldown.

Lesgever: Hanna


Wanneer: Elke dinsdag van 18.30u tot 19.30u. (behalve schoolvakanties).

Neem mee: Losse kledij en een flesje water meenemen.

Alle niveaus welkom. Laat even weten als je ergens een blessure hebt.

Locatie: KAVKA, Oudaan 14, 2000 Antwerpen
Kleine zaal, Ik kom je beneden ophalen 5 min op voorhand, anders vraag je de weg aan de receptie.

Vragen? hannabalke@gmail.com

Prijzen: Losse les €17 / 5 beurtenkaart €80 / 10 beurtenkaart €150

Max 10 deelnemers.
Leeftijd
16 t/m 65 jaar
Gesproken taal
Nederlands, Engels
Opslaan

Over de organisatie

Neem contact op met Dance & Movement Methods
Dance & Movement Methods class

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Welkom terug

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.