Over dit evenement
VOELEN
Een ademreis naar jezelf, in een kapel in Den Haag
Ademwerk gaat over voelen. Echt voelen wat er in je lichaam en in je hart leeft.
In het dagelijks leven worden we vaak meegenomen door de hectiek van de dag. Maar wanneer sta je echt even stil bij hoe een situatie voelt en wat iets met je doet en hoe je je voelt?
Als ik mensen vraag hoe het met ze gaat, hoor ik vaak: “Tja, niet zeuren maar doorgaan, toch?”
Herkenbaar? Dan ben je zeker niet de enige.
Het hoeft niet zo te zijn. Je mag ruimte maken voor wat er echt speelt, zonder jezelf steeds voorbij te lopen. Zodat je weer energie en ruimte voelt, meer in balans komt en met vertrouwen en plezier in het leven staat.
VERBINDING MAKEN MET JEZELF
Tijdens deze ademsessie ademen we met de verbonden ademhaling. We gaan samen op zoek naar de plekken in je lichaam waar spanning zit. Soms al jaren. Stress en ingrijpende gebeurtenissen kunnen we, vaak zonder het te merken, in ons lijf meedragen.
Door diep en bewust te ademen word je je weer bewust van wat je voelt en waar je het voelt. Veel mensen ervaren dat oude spanning daardoor zachter wordt en kan loslaten. Dat geeft ruimte om te ontspannen en om opnieuw verbinding te maken: eerst met jezelf, en van daaruit ook met anderen.
WAT JE KUNT VERWACHTEN: RUIMTE
Je wordt verwelkomd in een warme, magische ruimte: een prachtige kapel in Den Haag.
We beginnen met een meditatie om te landen. Je hebt geen ervaring nodig. Denk je misschien: “Dit is niks voor mij”? Dan ben je juist van harte welkom.
Daarna nemen we je mee op een diepe, bewuste ademreis. Het gaat niet om hard ademen of om een resultaat. Het thema is juist rustiger aan doen en aanwezig zijn bij wat er is. We ademen niets weg. We geven ruimte en aandacht aan wat al lang aandacht vraagt, ook als je nog niet weet wat dat is. Zo helpen we je zenuwstelsel om tot rust te komen.
We reizen door de zones in het lichaam waar spanning en emotie zich kunnen vastzetten. Met adem en gerichte oefeningen leer je stap voor stap loslaten en geef je ruimte aan je emoties, je gevoel en je verlangens.
We werken met zes elementen:
meditatie
adem
beweging
aanraking
emotionele expressie
geluid
SOUND JOURNEY
We sluiten de reis af met een prachtige live sound journey. Een moment van overgave en gewoon zijn. Die klanken helpen alles wat je hebt gevoeld te laten landen, voor diepe ontspanning en een rustig zenuwstelsel.
KOM JE ERBIJ?
UITNODIGING COMMUNITY
Heb je zelf iets wat je wilt delen of expressie aan wilt geven? Zoals een nummer zingen, een gedicht, muziek ...dan maken we daar graag ruimte voor. Stuur me een bericht en we kijken wat mogelijk is.
Gesproken taal
Nederlands, Engels