Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Cacao Ceremonie & Ecstatic Dance - Cacao ceremonie, Ritueel, Innerlijke Reis

Vrijdag 13 november 2026

Cacao Ceremonie & Ecstatic Dance

nov.
13
Vrijdag 13 november 2026
19:30 tot 21:30
Bijman en Bees | Fysiotherapie, sport en ontspanning in Purmerend
Wilhelminalaan 1a, 1441 EK Purmerend, Nederland
Bekijk op kaart

Over dit evenement

Cacao Ceremonie & Ecstatic Dance

Laat de dag achter je. Voel, beweeg en laad op.

Soms zit je hoofd zo vol met alles wat moet, dat je nauwelijks nog stilstaat bij hoe het écht met je gaat. Deze avond nodigt je uit om de dagelijkse stroom even te onderbreken. Geen verplichtingen, geen prestaties en geen verwachtingen. Gewoon tijd en ruimte voor jezelf.

We beginnen met 100% pure ceremoniële cacao. Cacao wordt al eeuwenlang gebruikt in rituelen die ruimte bieden voor reflectie, intentie en connectie. Met aandacht drinken we de cacao en staan we stil bij wat er op dit moment in ons leeft. Een moment om te vertragen, je intentie te bepalen en de overgang te maken van denken naar ervaren.

Daarna neemt de muziek je mee in Ecstatic Dance. Je krijgt de ruimte om vrij te bewegen, op jouw eigen manier, zonder oordeel of verwachtingen. Soms energiek, soms rustig, soms uitbundig en soms juist naar binnen gekeerd. Je hoeft niets te kunnen en niets te laten zien. Er zijn geen vaste passen of regels: je volgt je eigen ritme.

De combinatie van cacao, muziek, beweging en reflectie maakt deze avond een uitnodiging om uit de dagelijkse routine te stappen. Om spanning ruimte te geven, beter te voelen wat je nodig hebt en met frisse energie verder te gaan.

Je hoeft niet te weten hoe je beweegt. Je hoeft alleen maar te beginnen.

Over Kelly

Deze avond wordt begeleid door Kelly, medeoprichter van The Inner Shift. Samen met Remy runde zij tien jaar lang een yoga retreat centrum in Nicaragua, waarin ze honderden retreats en ceremonies begeleidden. Inmiddels is Kelly terug in Nederland. Met haar ervaring in yoga, ceremonies en persoonlijke ontwikkeling creëert ze een warme setting waarin je op een laagdrempelige manier kunt vertragen, ontdekken en ervaren.

Wat brengt deze avond je?

- Een onderbreking van de dagelijkse drukte
- Ruimte om via muziek en beweging spanning los te laten
- Meer bewustzijn van je lichaam en wat er in je leeft
- Tijd voor reflectie en nieuwe perspectieven
- Een moment om op te laden en met frisse energie naar huis te gaan
- Je hoeft niets te bereiken. Zie het als een avond waarop je even uit de doe-modus stapt en ontdekt wat er ontstaat wanneer je ruimte maakt voor jezelf.

Praktische informatie

📅 Datum: vrijdag 13 november 2026
🕢 Tijd: 19.30 – 21.30 uur
📍 Locatie: Bijman en Bees, Wilhelminalaan 1a, Purmerend
✨ Investering: € 29,50

Gun jezelf een avond buiten de dagelijkse routine. We verwelkomen je graag bij The Inner Shift.
Leeftijd
Vanaf 16 jaar
Gesproken taal
Nederlands, Engels
Opslaan

Over de organisatie

Neem contact op met The Inner Shift
Cacao Ceremonie & Ecstatic Dance

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van The Inner Shift

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl