Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
ReBreath Journey - Ademwerk, Soundhealing, Lichaamswerk

Donderdag 29 oktober 2026

ReBreath Journey

okt.
29
Donderdag 29 oktober 2026
19:00 tot 22:00

Hoevenen, Stabroek, België

Bekijk op kaart

Over dit evenement

✨ ReBreath Journey ✨
Ademwerk & Soundhealing

Een 3 uur durende reis waarin adem, lichaam en klank samenkomen.
In een kleine groep van maximaal 8 personen word je uitgenodigd om te vertragen, uit je hoofd te zakken en opnieuw contact te maken met je lichaam.

🌿 Aankomen & verbinden

We starten met een deelcirkel waarin er ruimte is om aan te komen, te delen en een intentie te zetten voor jouw reis. Van daaruit brengen we het lichaam zacht in beweging. Via lichaamsgerichte oefeningen en bewuste aandacht voor de adem zakken we uit het hoofd en steeds meer in het lichaam. De adem wordt hierin al rustig meegenomen en opgebouwd, zodat lichaam en zenuwstelsel stap voor stap worden voorbereid op de ademreis die volgt.

🌬️ ReBreath Journey – Ademwerk

ReBreath is niet een specifieke manier van ademen, maar een verweving van verschillende vormen die elkaar doorheen de reis opvolgen. De adem wordt stap voor stap verder opgebouwd en verdiept. Verschillende ritmes en manieren van ademen worden met elkaar verweven en nemen je mee in een steeds diepere laag van de reis.

Door deze geleidelijke opbouw kan er ruimte ontstaan voor release. Spanning, emoties en opgebouwde energie kunnen in beweging komen en ruimte krijgen om losgelaten te worden.

🎶 Soundhealing & integratie

Na het intensievere gedeelte laten we de adem opnieuw vertragen en krijgt het lichaam de ruimte om te zakken en te integreren. Je hoeft niets meer te doen. Je mag liggen, ontvangen en verder zakken terwijl klank en trilling de integratie van de ademreis ondersteunen.

Daarna nemen we rustig de tijd om terug te komen en sluiten we samen af.

🌿 Praktische informatie

Duur: ± 3 uur
Groep: maximaal 8 deelnemers
Inloop: vanaf 18:45 uur
Start: stipt om 19:00 uur
Locatie: Hoevenen – regio Antwerpen. Het exacte adres ontvang je na inschrijving per mail.

Een kleine, gedragen setting met ruimte voor persoonlijke begeleiding en aandacht.

Landen. Ademen. Voelen. Loslaten. Ontvangen. Integreren.

Dyzeli
Transformatiecoach & lichaamswerker
1-op-1 begeleiding • Groepsbegeleiding • Journeys

🌿 Voel je welkom bij Dyzeli Community

Wil je op de hoogte blijven van nieuwe ceremonies, Sound Journeys en andere bijzondere belevingen?

Sluit je aan bij Dyzeli Community:
https://chat.whatsapp.com/LL4eaKUoaKqEJnHLP5YX3q?s=cl&p=a&mlu=4&ilr=4
Leeftijd
Vanaf 16 jaar
Gesproken taal
Nederlands
Opslaan

Over de organisatie

Neem contact op met Dyzeli
ReBreath Journey

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Dyzeli

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl