Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Dansimprovisatie avond  - Dansimprovisatie, Vrije Dans, Intuitive Dance

Dinsdag 13 oktober 2026

Dansimprovisatie avond

okt.
13
Dinsdag 13 oktober 2026
20:00 tot 21:15

Freedom Theatre, Daalakkersweg 8/3, 5641 JA Eindhoven, Netherlands

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Het bgein van een nieuw seizoen. Als je het voornemen hebt om meer te dansen, of lekker door wilt gaan met dansen, sluit vooral aan. Een avond dansen, soms uitbundig, soms ingetogen, soms krachtig, dan weer luchtig. Elke avond met en ander thema. En daarna napraten in het gezellige café van het Freedom Theater.
Dansimprovisatie is de ultieme ontdekkingstocht. En dat in één avond. Een vorm van dansen, waarbij je je laat inspireren door verschillende bronnen zoals kunst, natuur of alledaagse objecten. Dit zorgt voor een unieke en persoonlijke dansontdekkingstocht waarin je grenzen kunt verleggen en even alles om je heen kunt vergeten.

Info kleding: doe verschillende laagjes aan, want het kan warm worden. We dansen op blote voeten of sokken. We verzoeken parfum en sterke deoderant achterwege te laten. Als het heel mooi weer is, dansen we buiten.

Info over bereikbaarheid: de entree tot het theater zit aan de achterkant van Hal 8. Er is gratis parkeergelegenheid op en buiten het terrein. In verband met drukte op het terrein geldt: hoe eerder je komt hoe groter de kans op een parkeerplek vlakbij het theater.

Voor een impressie kijk op os Insta-kanaal @dansimproehv

Klein gesprekje met de docenten:
Kim: “Het is dans zonder vaste choreografie. Je hoeft geen pasjes te onthouden of strak in de maat te bewegen.” “We nemen bijvoorbeeld een alledaags voorwerp, een kunstwerk of de natuur als inspiratiebron,” legt Olga uit. “En laten de beweging daaruit ontstaan. Je luistert naar je lichaam, naar de muziek, naar de ruimte om je heen.”

“En elke avond is anders,” zegt Olga. “Soms werken we met muziek, soms met stilte. Soms dansen we met de vloer, met de muren, met elkaar. Je ontdekt steeds nieuwe manieren om je lichaam te gebruiken. En als het weer het toelaat dansen we buiten” Kim: “Het is ook heel verbindend. Je leert niet alleen jezelf beter kennen, maar ook de mensen om je heen. Je kijkt, reageert, beweegt samen.”
Leeftijd
Vanaf 20 jaar
Gesproken taal
Nederlands
Opslaan

Over de organisatie

Neem contact op met Dansimpro Eindhoven
Dansimprovisatie avond

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Dansimpro Eindhoven

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl