Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Let's LIV Ademwerk - Persoonlijk Leiderschap, Bewustzijnsontwikkeling, Ademwerk

Woensdag 02 december 2026

Let's LIV Ademwerk

dec.
02
Woensdag 02 december 2026
18:30 tot 21:30

Schijndel, Netherlands

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Landen in je eigen basis

Op een laagdrempelige manier de kracht van jouw ademhaling ervaren.

In ons drukke dagelijkse leven stappen we vaak onbewust over onze emoties, gevoelens en ons lijf heen. Deze middag is bedoeld om te vertragen, te verbinden met jezelf en jouw basis te herkennen en erkennen. Dit is essentieel om vanuit je hart te leven op een manier die echt bij jou past.

Wat kun je verwachten:
- Uit je hoofd, in je lijf: Voel en reageer vanuit je lichaam, daar waar jouw innerlijke kracht zit.

- Bewustwording: Ervaar hoe jouw lijf schakelt van het sympathische (aan-stand) naar het parasympathische zenuwstelsel (ontspanning).

-Zelfzorg: Neem tijd voor jezelf in een ontspannen en ondersteunende omgeving.

- Verbonden ademwerk: Ontdek hoe jouw ademhaling het gaspedaal is van je leven. Het helpt je niet alleen om in je lijf te zakken, maar heeft ook krachtige effecten op je gezondheid, stressniveau en bewustwording.

Contra-indicaties
Ademwerk is een veilige en krachtige tool, maar niet altijd geschikt voor iedereen. We vragen je extra voorzichtig te zijn of vooraf te overleggen als je:
Zwanger bent, herstellende bent van een operatie, last hebt van een acute burn-out of een posttraumatische stressstoornis (PTSS).

Mocht je hierover nog vragen hebben kun je natuurlijk altijd even contact opnemen. Stuur dan een berichtje naar info@letsliv.nl

We stemmen de sessie zorgvuldig af op de groep en jouw behoeften, zodat je altijd op een veilige manier kunt deelnemen.

Wanneer: Woensdag 2 december - 18.30uur -21.30uur
Waar: Inspiratie Locatie Keur 16 Schijndel
Kosten: €70 (incl btw)
Aanmelden kan via deze link: https://www.letsliv.academy/aw-0212

Meer informatie van Let's LIV kun je vinden op www.letsliv.nl

Met Liefde,
Patricia

Neem contact op voor deelname

Neem contact op met de organisatie om deel te nemen aan dit evenement.

Over de organisatie

Neem contact op met LET'S LIV
Let's LIV Ademwerk

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Welkom terug

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.