Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Verbeeld wat in jou leeft ♡ mixed media workshop - Creativiteit, Verbinding, Intuïtief Schilderen

Dinsdag 10 november 2026

Verbeeld wat in jou leeft ♡ mixed media workshop

nov.
10
Dinsdag 10 november 2026
9:30 tot 12:30

Waalre, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Soms is het moeilijk om onder woorden te brengen wat je voelt. Dan kan het helpen om te creëren.
Tijdens deze individuele Mixed Media workshop nodig ik je uit om stil te staan bij wat er in jou leeft. Misschien wil je een periode afsluiten, een nieuw begin markeren, een verlies verwerken of simpelweg ruimte maken voor jezelf.
Je hoeft geen creatieve ervaring te hebben. Er is geen goed of fout. Je laat je intuïtie de weg wijzen.
We beginnen de workshop met enkele lichaamsgerichte ontspannings- en bewustwordingsoefeningen. Zo kom je uit je hoofd en meer in contact met jezelf. Vanuit die rust ga je aan de slag.
Je bladert door tijdschriften en kiest intuïtief woorden, kleuren en beelden die je aanspreken. Je scheurt, ordent en plakt deze op een doek. Daarna ga je schilderen over, tussen of rondom de collage. Laag voor laag ontstaat een persoonlijk kunstwerk dat iets vertelt over jouw binnenwereld.
Tijdens de workshop is er ruimte voor stilte, reflectie en een gesprek wanneer daar behoefte aan is.
Aan het einde van de workshop neem je jouw unieke doek mee naar huis. Een blijvende herinnering aan jouw proces en een tastbaar symbool van wat in jou gezien mocht worden.

Praktische informatie ♡ Individuele begeleiding
♡ Duur: ± 3 uur
♡ Inclusief doek, alle materialen, biologische thee, fruit en iets lekkers
♡ Investering: €109 (of een prijs die voor jou passend voelt)

In overleg is deze workshop ook op andere dagen en tijden te boeken of in een duo.

Camina de la vida
Niet meer. Niet minder. Maar jij.

Liefs, Marissa

Voor meer informatie:
Website: www.caminadelavida.nl
Email: caminadelavida@gmail.com
Instagram: caminadelavida
Leeftijd
18 t/m 99 jaar
Gesproken taal
Nederlands

Neem contact op voor deelname

Neem contact op met de organisatie om deel te nemen aan dit evenement.

Over de organisatie

Neem contact op met Camina de la vida
Verbeeld wat in jou leeft ♡ mixed media workshop

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Camina de la vida

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl