Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Thuis via Klei, zelfonderzoek - Persoonlijke Ontwikkeling, Lichaamsbewustzijn, Authentic Relating

Donderdag 11 juni 2026

Thuis via Klei, zelfonderzoek

jun.
11
Donderdag 11 juni 2026
14:00 tot 15:15

Heeten, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Thuis via Klei, zelfonderzoek
Herontdek jezelf via contact met klei

Word je graag individueel begeleid?
Welkom op donderdag 11 juni of op een ander moment op aanvraag

Donderdag 11 juni 2026
14:00 uur - 15:15 uur
75 euro
Begeleiding: Suzanne van de Ven, Tenvolle.nu
Locatie: Anderland workshoplocatie en minicamping, Heeten

Samen kijken we welke werkvorm met klei passend is in het moment. De basis is telkens dezelfde; Ik nodig jou uit om je ogen te sluiten en in contact met klei heel precies de behoefte van je handen te voelen. Vervolgens vraag ik jou je handen de ruimte te geven om hún weg te gaan en de meest urgente impuls te volgen die voelbaar in je is geworden. Vaak is dit een impuls die al een tijd op jou aan het wachten was om gezien te worden en tot expressie te mogen komen. Denk bijvoorbeeld aan verzachten, doorbreken, loslaten, versnipperen, oprichten.. Laat je verrassen door de wijsheid in en door je lijf!

Mijn begeleiding is gericht op het versterken van jouw presentie en lichaamsbewustzijn en op het geven van vertrouwen in wat jouw lichaam jou aangeeft. Met zorgzame aandacht en nieuwsgierigheid ondersteun ik dit haptische proces. De focus ligt op jouw innerlijke ervaring, de kleivorm komt als vanzelf hieruit voort. Met de ogen geopend is er aan het einde van de 'tijd van de handen' nog kort ruimte voor het bijwerken en afronden van het kleiwerk.

We sluiten de sessie af met een nabespreking. Wat was de essentie van het ervarene? Wat was nieuw of verrassend voor je? Wat betekent deze ervaring voor je dagelijkse leven, waartoe nodigt het je uit? Woorden geven helpt jou het ervarene waar te laten zijn en te integreren.

Het kleiwerk kan soms wel en soms ook niet worden meegenomen, afhankelijk van de werkvorm. Als we werken met het 'kleiveld' is het enkel mogelijk een foto te maken als zichtbare herinnering aan het ervarene. De ervaring leert dat dit zeer steunend is.

Spreekt jou individuele begeleiding aan, meld je dan aan voor Thuis via Klei individueel op donderdag 11 juni via de knop 'neem contact op voor deelname'. Kun je die datum niet dan is wellicht 18 juni, 25 juni of 2 juli een optie voor je of een datum op aanvraag.

Ik zie ernaar uit jou te ontmoeten!

Ps.
Mocht je interesse hebben om te overnachten op de locatie dan kun je een pipowagen of tentplek boeken via Campspace.com onder de naam 'een plek om te landen in Heeten'. Ook kun je een slaapplek reserveren via Vrienden op de fiets als je daarvan lid bent.
Dit loopt via Tas, de eigenaresse van de plek en staat los van de workshop.
Leeftijd
Vanaf 18 jaar
Gesproken taal
Nederlands

Over de organisatie

Neem contact op met Tenvolle.nu
Thuis via Klei, zelfonderzoek

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Welkom terug

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.