Over dit evenement
Op een rustig tijdstip midden in het mooie natuurgebied ‘Den Treek’ baden we in de vredige energie en de geluiden van de natuur terwijl er ondertussen magische klanken vibreren van diverse muziekinstrumenten (zoals harp, xylofoon, handpan, duimharp, klankschalen, shrutibox, tanpura en chamanendrum).
Van transcenderende melodieën tot aan dromerige klanken, wordt het een ontspannende en hemelse onderdompeling in muziek en trilling!
Deze verbindende klanken brengen lichaam en geest in een lagere trilling, waardoor we in een andere staat van bewustzijn (Alfa, theta en delta) glijden die verbindend en helend werkt.
De fijne trilling van de instrumenten, schud blokkades en vastgezette emoties los, waardoor het klankbad als opschoning werkt.
We verzamelen ons tussen 18.30 en 18.40 bij de parkeerplaats Zuid Nimmerdor, Paradijsweg in Leusden. Om 18.40 uur lopen we samen naar een prachtige stille plek in de natuur.
Meenemen: Iets te drinken, je eigen matje om op te liggen en eventueel een kussentje en/of dekentje.
Let op: Deze activiteit kan alleen door gaan als er geen kans op neerslag voorspeld is.
Gesproken taal
Nederlands