Over dit evenement
Kintsugi is de eeuwenoude Japanse kunst van het herstellen van gebroken keramiek met goud. In deze workshop nodig ik je uit om niet alleen iets tastbaars te herstellen wat gebroken is, maar ook stil te staan bij de symboliek van de barsten in ons eigen leven.
We werken bewust in een kleine groep, zodat er voldoende ruimte en tijd is voor ieders verhaal en proces. Je gaat aan het werk met aandacht, stilte en verfijnde materialen. Je handen doen het werk en ondertussen gebeurt er iets zachts van binnen. Iedere lijn goud wordt een verbinding. Een herinnering. Een verschuiving. Van iets wat brak naar iets wat klopt. Je ervaart hoe kwetsbaarheid kan ombuigen naar kracht en hoe schoonheid juist ontstaat in imperfectie.
✨ Wat je meeneemt:
• Een persoonlijke ervaring van bewustwording en heling
• Je eigen Kintsugi kunstwerk als symbool voor jouw veerkracht
• Ruimte voor reflectie, rust en creativiteit
• Koffie, thee en lekkers in mijn atelier Golden Linings in Life in Tiel
Je hoeft geen ervaring te hebben of creatief te zijn, alleen de bereidheid om je open te stellen voor dit proces.
Golden Linings in Life ligt centraal in Nederland. Goed bereikbaar met de auto en OV, op zo'n 5 min. lopen van station Tiel.
Over Kintsugi Master Rachel van der Schaaf
Ik ben Rachel van der Schaaf, eigenaar van Golden Linings in Life, een plek waar kunst, verbinding en verhalen van betekenis samenkomen.
Mijn manier van werken is gevormd door jarenlange persoonlijke ontwikkeling en bewustzijnswerk. Ik heb me verdiept in thema’s als verlies, grenzen, veerkracht en innerlijk herstel, niet alleen vanuit boeken, maar ook vanuit het leven zelf. Vanuit die ervaring begeleid ik dit proces met helderheid en zachtheid. Rustig en ontspannen, met diepgang waar het zich aandient.
Daarnaast ben ik in opleiding tot Reiki Master en werk ik met energetisch bewustzijn als onderstroom als verfijning. Het helpt om te vertragen, om te landen in je lijf en om subtieler te voelen wat klopt. In de workshop merk je dat in de sfeer, in de aandacht, in hoe veilig het is om jezelf te zijn, precies zoals je nu bent.
In mijn atelier wordt keramiek gebroken en hersteld. Verhalen mogen gedeeld, of het mag even stil blijven. De breuklijnen vertellen jouw verhaal en nodigen uit om schoonheid te zien in imperfectie, en om te voelen dat je niet terug hoeft naar wie je was. Je mag groeien naar wie je wil worden.
Verdieping
Wil je dieper werken met een levensthema, of een persoonlijk ritueel rondom afscheid en herinnering, bijvoorbeeld met een Kintsugi Urn of ander betekenisvol voorwerp. Stuur me gerust een bericht als je op de wachtlijst wil voor de verdiepingsworkshop of als je wilt overleggen wat past.
Warme groet, Rachel
Golden Linings in Life
Gesproken taal
Nederlands