Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Relax & Let Go – Ademsessie met kristallen klankschalen - Ademcirkel, Klankschalen

Zondag 01 maart 2026

Relax & Let Go – Ademsessie met kristallen klankschalen

mrt.
01
Zondag 01 maart 2026
11:00 tot 14:00

Simmerdyk 2, 8601 ZP Sneek, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

In deze Relax & Let Go ademsessie nodigen we je uit om diep te ontspannen en vastgezette spanning los te laten. Een moment om uit je hoofd te zakken, terug te keren naar je lichaam en ruimte te maken voor rust, zachtheid en herstel.

De sessie start met verbonden ademhaling, begeleid door Ewald. Door deze ademtechniek bouwen we gedurende ongeveer 20 minuten gecontroleerd spanning op in het lichaam. Dit helpt om opgebouwde stress, emoties en mentale druk naar de oppervlakte te brengen – precies dat wat vaak onbewust wordt vastgehouden.

Na deze actieve fase volgt het kantelpunt: de release. Je laat de adem los en geeft je lichaam toestemming om te ontspannen. Op dit moment neemt Nynke het over met haar kristallen klankschalen. De zuivere, vibrerende klanken werken diep door op het zenuwstelsel en helpen je om verder te verzachten, los te laten en te integreren wat er is vrijgekomen.

De klankschalen dragen je mee in een lange, herstellende ontspanningsfase waarin je lichaam kan zakken naar een staat van diepe rust. Veel deelnemers ervaren hierin een gevoel van ruimte, helderheid en een diepe innerlijke stilte.

Deze sessie is geschikt voor iedereen die:
• spanning wil loslaten zonder te forceren
• behoefte heeft aan diepe ontspanning
• stress wil reguleren via adem en geluid
• wil thuiskomen in het lichaam

De sessie vindt plaats in een kleine groep, zodat er persoonlijke aandacht en een veilige bedding is om volledig te kunnen ontspannen.

✨ Adem, laat los en laat je dragen door klank.
Leeftijd
Vanaf 21 jaar

Over de organisatie

Neem contact op met Ewald van der Hoop
Relax & Let Go – Ademsessie met kristallen klankschalen

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Ewald van der Hoop

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Welkom terug

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.