Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Donderdag 01 juni 2023

Breathitation ademreis in Zwolle

Georganiseerd door
82 reviews
Volgen
jun.
01
Donderdag 01 juni 2023
19:30 tot 22:00

Zwolle, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Tijdens deze Adem workshop gaan we samen met een groep van maximaal 12 deelnemers ademen.

We gaan diep in ons onderbewuste de delen in onszelf bewust maken en helen, we gaan er voor zorgen dat jij je volledige kracht kan leven en weer rust in jezelf ervaart, dat alles weer lekker gaat stromen. Dat je weer weet wat je te doen staat in het leven.
Misschien is het wel stil staan bij jezelf, jezelf de rust gunnen.
Misschien is het wel andere keuzes maken waar jij meer geluk ervaart.
Misschien zijn het oude emoties de ruimte geven.
Alles is welkom, met de adem kun jij dit bereiken.

Wat is Breathitation?

Breathitation is een prachtige, krachtige Adem reis die gebruikt wordt om je lichaam, geest en ziel te helen en te reinigen.
Het ontdoet je van alle ballast die je jaren lang, soms levens lang met je mee hebt gedragen. Het kan je diepe inzichten geven, waardoor jij met meer helderheid kan kijken naar wat nu echt voor jou belangrijk is om te doen, of juist niet te doen.
Het is een geleide ademreis waarin je meegenomen wordt door de muziek speciaal gekozen voor deze reis. Het kan je helpen oude om blokkades en angsten op te lossen!
Door diep en volledig te ademen maak je je systeem wakker. Tot in het diepst van je cellen wordt je wakker gemaakt om jezelf van binnen volledig te reinigen op zowel fysiek, mentaal, emotioneel en spiritueel niveau. Je maakt daadwerkelijk een helende innerlijke reis.
Bij Breathitation wordt gebruik gemaakt van een diepe uitademing, dieper dan je gewend bent om zo met je adem bij je levensenergie te komen. In plaats van te denken over het leven ga je het leven nu ten volste ervaren. Omdat je adem nu in je onderbuik zit en je volledig met al je lichamen in verbinding bent is je denken stil geworden. Je kan eindelijk zijn wie je op dit moment ten volste bent.

De Breathitation is voor iedereen geschikt, Indien je zwanger bent laat dit dan even weten! De meditatie zal zittend plaatsvinden.
We gaan weer heerlijk op reis met de adem en in onze diepste wezen, laat je meevoeren, heerlijk terug naar jezelf!

★ [ PRAKTISCH ] ★
Voor: Alle leeftijden
Door: De Ademlaar

Je hoeft je ticket niet te printen. Zorg dat je het ticket bij je hebt op je telefoon.
❧ Inloop: 19:00
❧ Workshop: 19:30 - 22:00
❧ Chill-space: 22:00 - 22:30
Locatie, ingang is rechts van het gebouw:
Zerboltstraat 63, 8022 RW Zwolle

Er is gratis parkeren op de locatie. Rolstoel geschikt.
Het staat je vrij je ticket door te verkopen aan iemand anders. Het is niet mogelijk je gekochte ticket te annuleren

Neem gerust contact met me op via:
www.deademlaar.com
06-25544103

En join de Ademlaar op Facebook
https://www.facebook.com/deademlaar

Over de organisatie

Ik verzorg met regelmaat Adem cirkels waar ik de Breathitation in groepen begeleid. Dit doe ik al een aantal jaar met groot succes en veel plezier.

Een dag niet bewust geademd is een dag niet geleefd

Breathitation ademreis in Zwolle

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Glenn Salvesen De Ademlaar

Zaterdag, 27 sep. om 10:30
27 September: Ademreis met cacao en blauwe lotus in Zwolle🪷
Glenn Salvesen De Ademlaar
Cacao ceremonie Ademcirkel Plantmedicijn

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Dinsdag, 07 okt. om 09:15
Adem & Vrouw-zijn
Adem en Stem
Ademwerk Lichaamswerk Vrouwen workshops
Maandag, 14 jul. om 09:30
Zomeropleiding tot Ademcoach - zomer 2025
LifeBizz
Opleiding Ademwerk Adem
Zondag, 28 sep. om 10:30
My Next level
DjezzManon
Adem Qi Gong Kundalini
Zondag, 28 sep. om 14:00
ADEMCONCERT @Stevenskerk - unieke reis met adem en muziek
Soul Touch Studio
Ademwerk Ligconcert Live muziek
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?