Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Het licht in de ziel, de ziel in het licht: Midwinterevent. - Systemisch werk, Sjamanisme, Festivals

Zaterdag 20 december 2025

Het licht in de ziel, de ziel in het licht: Midwinterevent.

dec.
20
Zaterdag 20 december 2025
10:00 tot 17:00

Op Hodenpijl, Rijksstraatweg 20/22, 2636 AX Schipluiden, Netherlands

Bekijk op kaart

Over dit evenement

We beleven deze donkerste dag van het jaar als een schakelpunt van de winterse donkerte naar het toenemende licht van de Lente. Hoe fijn is het om op deze dag van de Midwinterwende samen te komen met gelijkgestemden, aandacht te schenken aan het licht en donker in onszelf en ons eigen licht te versterken?

We bieden een rijk dagprogramma aan, waarin systemisch en sjamanistisch gewerkt wordt, in afstemming met onze ziel. Je krijgt de gelegenheid om via een opstelling het licht en donker in jezelf te verkennen en we laten met de hele groep aanwezigen een lichtcirkel ontstaan, begeleid door Willemijn Bessem (medium). Jasper neemt ons mee in een lichte ademcirkel, waardoor we ons nog verder kunnen verbinden ons diepste zelf en het licht door ons heen kunnen laten stromen. Deze activiteit wordt afgesloten door een klankbad met medicijnmuziek door Dymphi Peeters. Daarna zal Annemieke Hillen ons nog meenemen in een sjamanistisch ritueel. en zal Tineke de dag afsluiten. De programma onderdelen zijn mooi op elkaar afgestemd en het is een prachtige voorbereiding op de Kerstperiode.

We bieden je een heerlijke biologische, vegetarische lunch aan in de middagpauze, met een kopje soep, diverse belegde broodjes en een stukje hartige taart. Ook gevitaliseerd water, koffie en thee wordt verzorgd.
De sfeervolle plek van het kerkje van Op Hodenpijl en de energie aldaar, het goed doorvoelde dagprogramma, de grote kwaliteit van de workshopgevers en het samenkomen met gelijkgestemden gaan zorgen voor een onvergetelijke dag!

Je kunt het dagprogramma en deelgevers vinden via https://ruimte-voor-ontwikkeling.nl/de-ziel-in-het-licht-het-licht-in-de-ziel

Aanmelden via onderstaande link:
https://inschrijven.ruimte-voor-ontwikkeling.nl/De-ziel-in-het-licht-het-licht-in-de-ziel

Bijdrage: 150 euro, inclusief lunch, thee en koffie. Je kunt dieetwensen vooraf doorgeven bij aanmelding. Je ontvangt een factuur en je kunt de dag als ondernemer eventueel inboeken als een trainingsdag.

Tineke Duys (hoofdorganisator), Willemijn Bessem (( www.mediumschap.com) , Jasper Hylckema- Vlieg (www.coniunctum.nl), Anna Hillen (www.annemiekehillen.nl) en Dymphi Peeters. ( www.dymphi.com)

Weet je zo welkom!

Over de organisatie

Neem contact op met Ruimte voor Ontwikkeling
Het licht in de ziel, de ziel in het licht: Midwinterevent.

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Welkom terug

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.