Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Filter evenementen

Verfijn de evenement resultaten met onderstaande filters.

Verfijn zoekopdracht

Festivals & Retraites
Festivals & Retraites

Festivals

24 events gevonden
Tuesday 11 July 2023 om 16:00 tot Sunday 16 July 2023 om 17:00
Ecstatic Dance Festival Holland Summer 2023 with Nessi Gomes
Ecstatic Dance Festivals Live muziek

For the fifth year we gather for Europes biggest Ecstatic Dance festival.

Ecstatic Dance Festival Holland [+2]
Baarlo
Tuesday 05 September 2023 om 19:00 tot Sunday 10 September 2023 om 16:00
๐ŸŒธโœจHet Grote Fijne Festival ๐Ÿ•๏ธ๐ŸŒฑwith special guest: Poranguรญ ๐ŸŽถ
Festivals Ecstatic Dance Live muziek

โ˜€๏ธโœจ๐ŸŒฑ๐Ÿ’›๐Ÿฅฐ๐Ÿ™Œ๐Ÿผ๐Ÿ’ซ๐ŸŽง Het Grote Fijne ~ Landgoed Energy Up 2023! โ˜€๏ธโœจ๐ŸŒฑโค๏ธ๐Ÿ’›๐Ÿฅฐ๐Ÿ™Œ๐Ÿผ๐Ÿ’ซ๐ŸŽง๐ŸŽผ After 4 amazing summer e...

Chocolate Club [+1]
Zeewolde
Wednesday 05 July 2023 om 15:00 tot Sunday 09 July 2023 om 17:00
Conscious Camping Summerfestival 2023
Festivals Ecstatic Dance

Welkom bij de derde editie van ons zomerse Conscious Camping! 'The gathering of the tribe.' 5 dagen spelen,...

Ecstatic Dance Gathering Ottermeer
Wouwse Plantage
Friday 01 September 2023 om 10:00 tot Sunday 03 September 2023 om 16:00
Free Man Festival - Co-creators
Mannen workshops Festivals Mannencirkels

Dit is de ticketservice voor de co-creators van het Free Man Festival. Inschrijven voor een rol kan alleen na...

Mannenhart
Baarlo
Thursday 18 May 2023 om 9:00 tot Sunday 21 May 2023 om 17:00
Kamp Wildeman
Mannen workshops Festivals Mannencirkels

Veel mannen leiden een eenzaam leven. Worstelen met hun mannelijke identiteit. Proberen tevergeefs te voldoen...

Mannenhart
Winterswijk Brinkheurne
Friday 01 September 2023 om 10:00 tot Sunday 03 September 2023 om 16:00
Free Man Festival
Mannen workshops Festivals Mannencirkels

Ontdek hoe het is om bewust enย krachtig met andere mannen in verbinding te zijn. Ontdek dat je onderdeel bent...

Mannenhart
Baarlo
Friday 17 February 2023 van 13:30 tot 17:45
Soul-Connect
Festivals

Soul-Connect op 17 februari 2022 bij Seats2meet Amersfoort CS Een evenement voor ondernemers over verbinding...

Soulful Ondernemen
Amersfoort
Wednesday 09 August 2023 om 10:00 tot Sunday 13 August 2023 om 17:00
Riseโ€ขUP festival
Festivals Verbinding Gatherings

WELKOM! Riseโ€ขUP is het vervolg op OpenUP; een familie en co-creatie festival rond verbinding met jezelf, verb...

Riseโ€ขUP [+3]
Baarlo
Thursday 17 August 2023 om 16:00 tot Sunday 20 August 2023 om 16:00
10th European Festival of Brotherhood
Mannen workshops Persoonlijk leiderschap Festivals

Lieve broeders, mannen, vaders, zonen, Jullie zijn allemaal uitgenodigd, vanuit het hart, voor het 10e Europe...

Firemakers
Bellingwolde
Saturday 22 July 2023 van 10:00 tot 22:00
Dutch Handpan Festival 2023
Festivals

Save the date! 22 July 2023 โค๏ธ We gaan het gewoon nog een keer doen. Weer een dag gevuld met prachtige muziek...

Handpan Studio
Noordwijk
Wednesday 23 August 2023 om 13:00 tot Sunday 27 August 2023 om 17:00
Lotus Tribe Zomer Gathering: De wijsheid van het hart
Festivals Gatherings Spirituele ontwikkeling

๐—›๐—ถ๐—ฒ๐—ฟ๐—ฏ๐—ถ๐—ท ๐—ป๐—ผ๐—ฑ๐—ถ๐—ด๐—ฒ๐—ป ๐˜„๐—ฒ ๐—ท๐—ผ๐˜‚ ๐˜‚๐—ถ๐˜ ๐˜ƒ๐—ผ๐—ผ๐—ฟ ๐—ฑ๐—ฒ ๐˜‡๐—ผ๐—บ๐—ฒ๐—ฟ ๐—ฒ๐—ฑ๐—ถ๐˜๐—ถ๐—ฒ ๐˜ƒ๐—ฎ๐—ป ๐—ฑ๐—ฒ ๐—Ÿ๐—ผ๐˜๐˜‚๐˜€ ๐—ง๐—ฟ๐—ถ๐—ฏ๐—ฒ ๐—š๐—ฎ๐˜๐—ต๐—ฒ๐—ฟ๐—ถ๐—ป๐—ด! ๐ŸŒ๐ŸŒˆโค๏ธโœจ Op 23 t/m 27 2023 augu...

Lotus Tribe
Winterswijk Brinkheurne
Monday 12 June 2023 om 13:00 tot Wednesday 19 July 2023 om 17:00
Spirit Valley Gathering | Portugal
Reizen Gatherings Festivals

Enter Spirit Valley, where you will immerse yourself into natures paradise. Be welcomed by the lands that call...

Lotus Tribe
Portugal
Tuesday 02 May 2023 om 14:00 tot Saturday 06 May 2023 om 13:00
Passion of Life Festival
Tantra Festivals Lichaamswerk

PASSION OF LIFE FESTIVAL is gathering the top notch tantra teachers, schools in an amazing venue in Antalya Tu...

Passion of Life Festival
Antalya / Turkey
Wednesday 09 August 2023 om 14:00 tot Saturday 12 August 2023 om 14:00
Camping Ooh La La 2023 | Zomerfestival | 9 - 12 augustus 202
Festivals Concert Vrije Dans

โ˜†Ook in 2023 komt er weer een Camping Ooh La La โ˜† โ˜† Meer info: www.campingoohlala.nl โ˜† Het wordt dit jaar vee...

Ecstatic Dance Twente | Light Spirit
Winterswijk Brinkheurne
Friday 05 May 2023 om 13:00 tot Sunday 07 May 2023 om 17:30
Co-creatieve Zielen Lente Gathering 5 - 7 mei
Gatherings Festivals Meerdaagse retraites

Lieve, mooie mensen, ๐Ÿ’ซ . Vanuit onze Co-Creatieve Zielen community nodigen we jullie uit voor onze co-creatie...

Co-Creatieve Zielen
Lekkum
Saturday 13 May 2023 van 10:00 tot 21:00
Tantra festival
Festivals

Tantra Festival Zaterdag 13 mei in Heart to Heart in Bussum. Een festival in vier zalen. 16 workshops, vier se...

tantratraining.nl
Bussum
Wednesday 07 June 2023 om 12:00 tot Friday 09 June 2023 om 20:30
Festival der Liefde
Biodanza Gatherings Festivals

LIEFDE! Laten we samenkomen, dansen en de liefde vieren. Een 3-daagse biodanza gathering waar je kunt kampere...

Biodanza met Brenda
Haren
Tuesday 01 August 2023 om 1:00 tot Sunday 06 August 2023 om 1:00
The Great Yonder
Festivals

Uniek retraite/muziekfestival in een tot eventlocatie omgebouwd dorpje in de Hongaarse Karpaten met wellness,...

Village Retreat
Hongarije
Thursday 17 August 2023 om 10:00 tot Sunday 20 August 2023 om 10:00
The Gathering 2023
Gatherings Festivals

Wil je jezelf hรฉt cadeau van zomer 2023 geven, kom dan naar The Gathering 2023 van Talking Trees Tribe in Fran...

Talking Trees Tribe
Amsterdam
Friday 14 July 2023 om 9:00 tot Sunday 16 July 2023 om 16:00
Healing Festival
Festivals Live muziek Meerdaagse retraites

Tijdens het Healing Festival creรซren we met elkaar een energieveld van helen en verbinden. Je bent gedurende h...

Stichting Helende Evenementen
Lage Vuursche
Wednesday 19 July 2023 om 12:00 tot Sunday 23 July 2023 om 16:00
Tantra Joy Festival Amsterdam
Tantra Conscious Sexuality Festivals

"Let's dive into tantric awareness and joy! Explore different styles of tantra with 20 facilitators from all o...

Odessa Amsterdam [+1]
Amsterdam
Friday 23 June 2023 om 18:00 tot Sunday 25 June 2023 om 17:00
Play Midzomer Festival
Festivals Leven vieren

De zomerzonnewende in Play-stijl! (Ticketlink onderaan de tekst) Kom en vier met groot en klein het magische...

Play Community
Uffelte
Friday 26 May 2023 om 18:00 tot Monday 29 May 2023 om 17:00
Play: Het Avontuurlijke Eiland Festival
Festivals Leven vieren Jongeren

Het is zo ver: PLAY! organiseert een extra en bijzonder festival! (Ticketlink onderaan de tekst) Out of the O...

Play Community
ddinghuizen
Thursday 13 April 2023 om 18:00 tot Sunday 16 April 2023 om 17:00
Het Leukste Play Festival
Festivals Leven vieren Jongeren

Het Leukste Play Festival - voorjaarseditie (Ticketlink onderaan de tekst) Yes, weer een lang weekend Play! H...

Play Community
Wieringerwerf
Made with ♥ Copyright 2023 hipsy.nl