Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Georganiseerd door
Merel Suidgeest
1 reviews
Volgen
dec.
27
Zaterdag 27 december 2025
11:00 tot 16:30
De Verbindende Factor
Wettenseind 4, 5674 AA Nuenen, Nederland
Bekijk op kaart

Over dit evenement

In de tijd buiten de tijd, de donkere dagen van het jaar, de dagen waarin alles stil staat, is het tijd voor rust en bezinning. Het oude laten we achter ons en we bereiden ons voor op wat gaat komen. We zorgen voor ons fundament.
In deze workshop gaan we voelen wat ons fundament heeft gevoed dit jaar en kijken we ook naar wat niet voedend was en wat je achter je wilt laten. Daarna maken we van meerdere lagen wol met water en zeep een bodem. Een bodem om op te zitten of een bodem voor je altaar. In die bodem alles wat jouw fundament verrijkt en stevigheid geeft. Zodat je in het nieuwe jaar gedragen wordt door al die rijkdom.

Inbegrepen in de workshop zijn alle materialen, koffie/thee, lekkers en soep voor bij jouw zelf meegebrachte lunch.
Gesproken taal
Nederlands

Over de organisatie

2 volgers

Merel Suidgeest

Merel Suidgeest organiseert af en toe een workshop vilten waarbij altijd ruimte is voor een goed gesprek met zoveel diepgang als nodig is.

Een zachte bodem

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Zaterdag, 16 mei om 09:00
Fotofestival Westfriesland, waar beeld verhalen laat spreken
Fotofestival West-Friesland
Creativiteit Lezing Overige Workshops
Zondag, 18 jan. om 14:00
Workshop visionboard met live muziek ✨
Shirley Vollenberg
Creativiteit Persoonlijke Ontwikkeling Live muziek
Vrijdag, 23 jan. om 18:00
H.e.T.-weekend voor vrouwen - de stillness editie
Feniks.Cirkel
Meerdaagse retraites Vrouwen workshops Persoonlijke Ontwikkeling
Donderdag, 22 jan. om 19:30
Play! Zwolle Verdiepingscursus Tantra: ADVENTURE INTO SELF
Play Zwolle
Tantra Lichaamswerk Persoonlijke Ontwikkeling
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?