Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zondag 29 maart 2026

Ademwerk en Yin, 5 elementen workshop Lente

Georganiseerd door
1 reviews
Volgen
mrt.
29
Zondag 29 maart 2026
10:00 tot 15:30

Yoga Weert, Kanaalstraat 4, 6001 SG Weert, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Workshop cyclus van de 5 elementen

De 5 elementenleer van de Traditionele Chinese Geneeskunde komt wel eens voorbij in de yin yogalessen, maar er is zo veel meer over te vertellen, verdiepen, ervaren.

De 5 elementenleer heeft als uitgangspunt dat alles in beweging is en elkaar beïnvloedt. Het is een cyclisch proces van creatie en vernietiging, dat meebeweegt op de kracht van de natuur en haar seizoenen. Wij als mensen zijn natuur en bewegen mee met die seizoenen, al lijken we er soms zo ver vandaan te staan.

Ben jij benieuwd hoe de seizoenen en elementen met jou en voor jou kunnen werken?
Het komende jaar bieden wij, Sylvia en Maud, bij Yoga Weert 5 verdiepende dagworkshops aan op de 5 elementenleer. Ieder seizoen nemen wij jullie mee in de energie van het element en de bijbehorende meridianen, waarbij iedere workshop je uitnodigt om te zakken, ervaren, omarmen waar de natuur je toe uitnodigt. De 5 workshops vormen daarmee in zijn geheel een sluitende jaarcyclus, maar zijn ook te volgen als losse onderdelen.

Op zondag 29 maart openen we de energie van de lente en het Hout-element.
Op een creatieve manier gaan we aan de slag met verlangens en frustratie, Yin Yoga en Verbonden Ademhaling. We hebben aandacht voor de meridianen van de lever en de galblaas.
In de lente is dat wat diep onder de grond heeft liggen rusten, klaar om te ontspruiten en de weg naar buiten te zoeken. Het element hout staat voor groei, vitaliteit en creativiteit. Wij nodigen je deze dag uit om een intentie neer te zetten, je schil af te werpen en jezelf te openen.

De workshops starten om 10:00 uur. Je bent vanaf 9:45 uur welkom in de studio van Yoga Weert, Kanaalstraat 4.
Neem je eigen lunch mee. Wij zorgen voor thee, water en iets lekkers.
De dag eindigt rond 15:30 uur.

Deze workshop maakt onderdeel uit van een jaartraject van in totaal 5 workshops. De data voor deze workshops zijn:
19 september 2025, herst-metaal
18 januari 2026, winter-water
29 maart 2026, lente-hout
28 juni 2026, zomer-vuur
13 september 2026, nazomer-aarde

De investering bedraagt €475 voor alle 5 de workshops.
Wil je losse workshops volgen, dan is de investering €100 per workshop.
Aanmelden kan via maudindenkleef@gmail.com of sylviawinkelmolen@hotmail.com

*Wanneer alleen financiële ruimte je er van weerhoudt om deel te nemen, neem dan contact met ons op.
Gesproken taal
Nederlands

Over de organisatie

Neem contact op met Sylvia Winkelmolen
Ademwerk en Yin, 5 elementen workshop Lente

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl