Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Vrijdag 03 november 2023

Mantra avond in Nijmegen

Georganiseerd door
40 reviews
Volgen
nov.
03
Vrijdag 03 november 2023
19:30 tot 21:30

De Zendo, Profetenlaan 2, 6564 BL Heilig Landstichting, Netherlands

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Zing mee met de mantra's uit verschillende tradities begeleid door harmonium en gitaar. Een uitnodiging om af te wisselen tussen mee zingen, luisteren en ontvangen.

De vibraties van klank en tekst van de gezongen mantra’s versterken hart en geest en brengen ons voorbij het rusteloze denken, naar onze aangeboren stilte en tot het vreugdevolle besef dat we allen één zijn. Iedereen is welkom!

Kosten: €20

Als je dit bedrag niet kan betalen maar wel graag wil komen, neem dan even contact op via hello@rachelweijman.nl.

Deelnemen kan alleen op vertoon van een ticket via hipsy. Aan de deur verkoop is niet mogelijk.

Over de organisatie

Rachel organiseert stemworkshops en Kirtans in de regio Nijmegen. Ze verdiept zich in de filosofie van yoga en mantra en draagt dit met liefde uit.

Follow your bliss

In samenwerking met

Samen zingen en de magie van muziek ervaren, dmv. Kirtans, koor-workshops, muziektherapie/coaching, en lofzang optredens.

Music acts like a magic key, to which the most tightly closed heart opens.

Mantra avond in Nijmegen

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Donderdag, 07 aug. om 16:00
WOMEN OF LIGHT - retreat
Suyana
Meerdaagse retraites Stembevrijding Vrouwen workshops
Vrijdag, 05 sep. om 20:00
Singing Circle: Mantra Avond met Krystl
Krystl Music
Mantra zingen Zangcirkel Sanskriet Mantrarecitatie
Zondag, 21 dec. om 13:30
Voluit zingen voor Vrede
Murali
Mantra zingen Stembevrijding Zangcirkel
Zaterdag, 08 nov. om 19:30
HeartFire Presents: Laboratorium Piesni : Abundance Tour 2025 A'dam
HeartFire.nl
Stembevrijding Live muziek Optreden
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?