Let the power of cacao and your breath awaken you!
Breathwork facilitator Fleur Bekke neemt je mee op een zeer bijzondere cacao- en ademreis. Een reis naar je ware IK kan je wel zeggen. Je mag jezelf echt weer gaan voelen.
Cacao is een eeuwenoud plantmedicijn om ons hart te openen en te verbinden.
Het wordt ook wel ‘Food of the Gods’ genoemd omdat het zo rijk aan voedingsstoffen, mineralen en antioxidanten is. Ready to feel the love?
Tijdens de cacao cirkel luisteren we naar mantra’s en komen we in diepe meditatieve staat om ons hoger bewustzijn aan te wakkeren.
De krachtige ademreis, waarin we gebruik maken van een verbonden ademhaling, brengt je terug naar je ware essentie.
De adem fungeert als de brug tussen onze bewuste en onderbewuste geest. Opeens is er een diepe verbinding met onze intuïtie en kunnen we oude patronen en conditioneringen loslaten.
Je adem is een van de krachtigste tools om je zelfhelende vermogen te activeren en je in een staat van pure ‘bliss’ te bevinden.
Meld je aan via Hipsy of stuur een e-mail naar:
stepintoyourfire@gmail.com💫
Love to see you there! Fleur
Prijs: 33 euro
Datum en tijden: Zondag 26 maart van 13:00 tot 16:00.
Waar: Bergkerk Deventer
Wat neem je mee/ waar denk je aan:
- Yogamat of kleedje om op te zitten/liggen. - Een kopje voor de cacao.
- Trek comfortabele en warme kleding aan (denk aan laagjes. Het kan koud zijn in de kerk).
- Je eigen waterfles.
- Eventueel een kussentje of dekentje.
- Zakdoekjes (je kan emotioneel worden tijdens de ademreis).
- Eventueel een snack voor als je trek krijgt.
- En alles waarvan jij denkt dat je fijn vindt om mee te nemen. Denk aan een foto van een dierbare, een item die emotionele waarde heeft voor jou, een edelsteen etc.
- Eet niet te veel 2-3 uur voor de ademsessie. Dit zorgt ervoor dat je dieper in de ervaring komt en meer ruimte hebt om te ademen.
! Helaas kan je niet deelnemen aan dit evenement wanneer je last hebt van een erg hoge bloeddruk, hartziekten of zwanger bent.
Ben je jonger dan 18 jaar, dan kan dit evenement wellicht te intens voor jou zijn. We werken met emotionele releases en trauma kan naar boven komen. Schat voor jezelf in en overleg met een verzorger of jij hier klaar voor bent.
We starten om 13:00 met de introductie. Zorg ervoor dat je 10 minuten van tevoren aanwezig bent om je eigen plekje uit te zoeken in de kerk.
See you there beautiful soul!✨
Ps:
Boek je plek met intentie. Een refund van je kaartje is niet mogelijk. Doorverkopen mag uiteraard wel, stuur dan even een mail.
✨Mocht je nog vragen hebben, mail mij gerust of vind mij op instagram:
Fleur Bekke:
https://instagram.com/fleurbekke?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Step into the Fire:
https://instagram.com/step.into.the.fire?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Sunday 26 March 2023 van 13:00 tot 16:00
St. Nicholas Church, Bergkerkplein 1, 7411 EN Deventer, Netherlands