Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Thursday 20 March 2025

Mexicaanse Cacao Ceremonie & Vrouwencirkel - LENTE - in Amsterdam

Georganiseerd door
16 reviews
Volgen
Mar
20
Thursday 20 March 2025
19:00 until 21:00

Domselaerstraat 110, 1093 MA Amsterdam, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Gun jezelf deze ceremonie en luid samen de lente in!

De ceremonie

Samen zullen we mediteren, cacao drinken, ons openstellen en delen wat goed voelt. De editie van 20 maart staat in het teken van de lente equinox, waarin we de lente vieren! Het moment waarop de dagen weer even lang zijn als de nachten. Een mooi moment om stil te staan bij alles wat in de winter onder de oppervlakte aan het wortel schieten was en nu mag gaan groeien en bloeien. Een tijd om te reflecteren op het in evenwicht brengen van je leven. Van de polariteiten in je leven. Van licht en donker, van mannelijk en vrouwelijk, van werk en bezieling, van rust en actie. Om daarin net als in de natuur alle kleurschakeringen ontdekken die daaromheen bestaan. Met een mooie oefening zullen we ruimte maken voor de polariteiten in jou.

De Mexicaanse cacao, een heilige drank voor de Maya's, dient als hulpmiddel om ons hart te openen en de weg naar een diepere verbinding in jezelf te vinden.

De facilitators

De ceremonie wordt begeleidt door Layla en Elke. Samen en afzonderlijk van elkaar hebben we de afgelopen jaren veel tijd doorgebracht in Mexico, waar we veel hebben geleerd, gevoeld en ervaren rondom het delen van vrouwelijke energie en rituelen.

Wat kun je verwachten?

We beginnen met een korte introductie tot de cacao ceremonie en zorgen er samen voor dat we een fijne sfeer creëren, thema’s worden toegelicht en eea zal uitgelegd worden. Hier zullen we ook ruimte scheppen voor iedereen om een intentie te zetten.

Vervolgens zullen we met behulp van een fijne geleide meditatie wat dieper in onszelf keren om ons lichaam en geest klaar te maken voor de cacao.

Hierna start het cacao ritueel; de cacao zal gedeeld worden en wordt gedronken in stilte. Onder begeleiding van prachtige muziek, afgestemd op het thema, word je hier uitgenodigd van de cacao te genieten en tot jezelf te komen.

Na het cacao drinken is er ruimte om te delen wat goed voelt, we gaan met elkaar in gesprek of genieten juist samen van de stilte.

We sluiten af met een moment voor jezelf en voor wie wil is er ruimte om te journalen of nog wat na te praten.

Over de organisatie

Wij organiseren Mexicaanse cacao ceremonies in Amsterdam en op aanvraag ook op locatie. Meer informatie kun je vinden op elkelayla.nl.

1. Choose your tickets
Ceremonie ticket Almost sold out

€ 48,30
Including € 0,80 service fee
Transaction costs :
€ 0,00
Total:
€ 0,00
Mexicaanse Cacao Ceremonie & Vrouwencirkel - LENTE - in Amsterdam

Meer evenementen van Elke & Layla

Friday, 02 May om 09:30
Sisterhood Cycle
Elke & Layla
Cacao ceremonie Innerlijke Reis Community-building

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Saturday, 29 Mar om 19:30
New Moon Ceremonie Mantra, Drum en Cacao
Lust voor leven
Drumcirkel Cacao ceremonie Mantra zingen
Saturday, 17 May om 18:00
sensual Ecstatic Dance XL
Gaia's Land
Ecstatic Dance Sensualiteit Cacao ceremonie
Thursday, 10 Apr om 10:00
Vrouwen Zweethut
Het Verre Oosten
Zweethut Vrouwencirkels 1-Dags retraite
Saturday, 12 Apr om 19:00
MAANKARAVAAN-Ecstactic Full MoonCACAOCeremony-African Drums-DJ Jethro
Moonfool - MAANKARAVAAN
Cacao ceremonie Ecstatic Dance Full Moon
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl