Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Een Indisch ding

Een Indische community | Verbinden & Helen | Samen het stilzwijgen doorbreken | Want dat is een Indisch ding🌸

Volgen

Evenementen van Een Indisch ding

Dagretraite voor vrouwen met Indische & Molukse roots
za. 19 sep.
10:00
Haarlem
1-Dags retraite Vrouwen workshops

Over de organisatie

Bijeenkomsten gericht op de Indische community in Nederland. Waar we samenkomen om te verbinden, herkennen en helen.

Lees meer

0641344124

Haarlem, Nederland

Niet beschikbaar

Dit zeggen anderen over
Een Indisch ding

  • Rob Rundberg
    Een Indisch Ding

    Wat een bijzondere en waardevolle dag was dit.

    Vanaf het eerste moment werden we door Chérie en Roel warm en oprecht ontvangen. Er ontstond direct een sfeer van veiligheid, openheid en verbondenheid, waardoor iedereen zich welkom voelde om zichzelf te laten zien.

    De combinatie van lichaamswerk, het delen van verhalen, de heerlijke Indische lunch en de familieopstellingen maakte deze workshop tot een diepgaande ervaring. De aandacht voor de Indische/Molukse achtergrond, migratiegeschiedenis en de invloed daarvan op volgende generaties zorgde voor veel herkenning en verbinding.

    De familieopstellingen vormden voor mij het meest indrukwekkende onderdeel van de dag. De vaak onbewuste en generatie-overschrijdende patronen en dynamieken die zichtbaar werden, waren soms confronterend. Dankzij de vakkundige, integere en zeer invoelende begeleiding van Roel voelde de hele opstelling echter veilig en geborgen.

    De opstellingen brachten niet alleen inzicht, maar ook beweging. Ze creëerden bewustwording van waarom bepaalde gevoelens en gedragingen steeds terugkeren en maakten zichtbaar waar belastende patronen hun oorsprong vinden. Dat gaf ruimte om deze patronen losser te laten, met meer innerlijke rust, acceptatie en compassie voor jezelf en eerdere generaties als gevolg.

    Misschien wel het meest waardevolle was het ervaren van nieuwe keuzeruimte. Wanneer oude familiepatronen niet langer onbewust de regie voeren, ontstaat er ruimte om vanuit vrijheid en eigenheid keuzes te maken in het heden.

    Ook Chérie verdient een groot compliment voor haar warme aanwezigheid en de zorgvuldige begeleiding. Haar meditatie- en ademhalingsoefeningen hielpen om echt in het lichaam te landen en vormden een mooie basis voor het verdere proces.

    Deze workshop is veel meer dan een kennismaking met je roots. Het is een reis naar verbinding, begrip en thuiskomen bij jezelf. De bezielende samenwerking tussen Chérie en Roel maakt dit tot een bijzondere ervaring die ik van harte aanbeveel.

    Lees meer
    16 juni 2026 om 03:40
  • Pascale Pieters
    Een Indisch Ding

    Cherie en Roel zijn zeer bekwaam en warme mensen. Voor een ieder die opzoek is naar/z'n haar verbinding met het Indo/Moluks zijn via spirituele ingeving en traumaverwerking raad ik hen zeer aan. Niet als men opzoek is naar dialoog/gesprek wat het Indisch/Moluks zijn als persoon voor men betekend. Of misschien in een andere sessie wat zij aanbieden.

    Lees meer
    14 juni 2026 om 12:13
  • Rob Rundberg
    De Indische Ademcirkel

    Deze middag was voor mij een bijzondere, transformerende ervaring die veel dieper ging dan een middagje "ontspannen ademen.” Het was een hartverwarmende ontmoeting waarin niet alleen gewerkt werd aan ademhalingstechnieken, maar ook aan de krachtige, soms onderbelichte verbinding tussen cultuur, identiteit en collectieve genezing binnen de Indische gemeenschap.
    De sfeer was zorgvuldig opgebouwd: van een uitnodigend begin met grondingsoefeningen tot de diepe, intense verbonden ademhalingssessie zelf. De begeleidster bracht een baken van vertrouwen en kalme expertise, wat de drempel om volledig los te laten aanzienlijk verlaagde. Samen ademen met anderen die een soortgelijke achtergrond delen, bracht een gevoel van thuiskomen dat moeilijk in woorden te vatten is. Wat vooraf werd gepresenteerd als een ademcirkel, bleek een ruimer en betekenisvoller proces te zijn—een reis naar binnen én naar elkaar.
    De professionele begeleiding en het respectvolle tempo waarborgen dat zowel beginners als gevorderden zich veilig voelen om op hun eigen manier deel te nemen.
    Aanbeveling: Voor iedereen die een Indische achtergrond heeft of zich daartoe verbonden voelt: dit evenement is een absolute aanrader, of je nu worstelt met onverwerkte emoties of gewoon een diepere connectie zoekt met jezelf en je gemeenschap. Het brengt een verfrissende, helende eenvoud: al wat je nodig hebt, is je adem en de bereidheid om aanwezig te zijn. Het gevoel van saamhorigheid en innerlijke vernieuwing dat je meeneemt naar huis is de investering dubbel en dwars waard. Aarzel niet—je hoeft écht alleen maar te ademen.

    Lees meer
    16 september 2025 om 12:45
  • Silvana
    De Indische Ademcirkel

    Ik heb een ontzettend mooie middag gehad. Het is heel fijn om samen te zijn met gelijkgestemden. Er was heem veel herkenning. Er is ruimte voor je eigen verhaal en ruimte om dingen te bespreken met elkaar. Alles was goed verzorgd en de snacks waren heerlijk. Ik zou dit aan iedereen met Indische roots aanraden!

    Lees meer
    15 september 2025 om 13:47
  • Isis
    Een Indisch Ding

    Een prachtige dag onder de professionele begeleiding van Roel en Cherrie. Een echte aanrader voor wie opstellingen wil ervaren of bijwonen als representant in een warme en veilige setting.

    Lees meer
    12 juni 2025 om 06:54
  • Ghislaine
    Een Indisch Ding

    Warm ontvangst, fijne open sfeer. Was een intense ervaring maar ben blij dat ik het heb gedaan en dat ik nieuwe mensen heb mogen ontmoeten.

    Lees meer
    28 mei 2025 om 22:39
  • Javelyn
    Een Indisch Ding

    Een waardevolle ervaring! Samen met andere indo’s landen in onszelf en verbinden met Indonesië via rituelen.

    We deelden mooie en intense verhalen vol herkenning en aten samen uit de Indonesische keuken. Voor mij was het een fijne manier om kennis te maken met een familieopstelling.

    Lees meer
    28 mei 2025 om 19:50

Deze organisaties vind je misschien ook interessant

4.8
(9)
·
16 volgers

Winter's Gewaarzijn

Met familieopstellingen, ademwerk en expedities in de natuur leer ik jou jezelf te dragen in alles wat naar je toe komt in het leven.

Voor daadwerkelijke groei is er maar één weg: de weg naar binnen

9 volgers

GroepsGevoel

Een community van mannen op ontdekkingsreis naar dieper voelen. Een reis naar binnen. Ga met ons mee op avontuur.

Uit het hoofd, in je lijf

8 volgers

The Soul Lawyer

Via familieopstellingen en individuele trajecten begeleid ik je naar jouw innerlijke autoriteit. Ongefilterd, ongeremd en vol in het leven.

As above, so below. As within, so without.

Jasmijn Staal

Ik creëer ruimte voor verbinding met jezelf en daarmee de ander. Ik doe dit o.a. via yoga, adem, meditatie, energie, woorden, gevoel en bewustzijn.

Neem contact op met Een Indisch ding
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl

Reviews van Een Indisch ding

Loading...