Wad van Ritme viert de kracht van de natuur, de seizoenen en de magie van het moment. Leven op jouw ritme en in verbinding: met jezelf en de natuur.
Vier de jaarfeesten met ons mee.
Wad van Ritme nodigt je uit om elkaar (weer) te ontmoeten op de krachtplekken op het voormalige eiland Wieringen – een gebied rijk aan natuur, historie en leylijnen.
De bijeenkomsten volgen de data van het jaarwiel en krijgen steeds een andere invulling.
Ecstatic Dance Bergen is the place to "Be Yourself" Tussen duin, bos, polder en zee. Voel je welkom met alles wat in je leeft.
Dansklooster biedt Retraites. Ecstatic Dance Alkmaar danst in Theater de Vest. DanceChurch danst in Bloemendaal (bij Haarlem) en StrandDansen
Dansavonden/ochtenden, meerdaagse workshops, jaargroepen: 5Rhythms, OpenFloor, L*bido Love of Life. Monika geeft ruim 20 jaar les in binnen/buitenland