Wad van Ritme viert de kracht van de natuur, de seizoenen en de magie van het moment. Leven op jouw ritme en in verbinding: met jezelf en de natuur.
Vier de jaarfeesten met ons mee.
Wad van Ritme nodigt je uit om elkaar (weer) te ontmoeten op de krachtplekken op het voormalige eiland Wieringen – een gebied rijk aan natuur, historie en leylijnen.
De bijeenkomsten volgen de data van het jaarwiel en krijgen steeds een andere invulling.
Dansklooster biedt Retraites. Ecstatic Dance Alkmaar danst in Theater de Vest. DanceChurch danst in Bloemendaal (bij Haarlem)
Ik werk in én met de natuur. Familieopstellingen, Bosbaden en Workshops die je helpen vertragen, voelen en je natuurlijke kracht (her)vinden.
Chocolate Club organizes Conscious Gatherings since 2002. We started with Raw food Potlucks and Chocolate Elixirs and now host multi day gatherings.
Odessa is a platform for communities to host events; dances, workshops, live performances and more!