Beeldend kunstenaar en creatief therapeut, met een passie voor het begeleiden van mensen via kunstzinnige processen naar rust, inspiratie en zelfinzicht.
Na studies aan de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht en de Hogeschool Arnhem Nijmegen, met een specialisatie in beeldende creatieve therapie, groeide de interesse voor het samenspel tussen creativiteit en begeleiding.
De loopbaan startte in de creatieve sector als freelance ontwerper en junior art director, maar de roep om mensen te ondersteunen bracht ook werk in een TBS-kliniek en als pedagogisch hulpverlener voor jongeren met autisme. Deze ervaringen legden de basis voor de creatieve coaching die nu met veel toewijding wordt gegeven.
Met liefde worden collages gemaakt – momenten waarin de tijd lijkt stil te staan, het hoofd tot rust komt en er een diepe verbondenheid wordt ervaren. Voor de maker pure mindfulness, voor deelnemers vaak een bron van nieuwe energie en inspiratie.
Alle workshops en sessies zijn toegankelijk voor jong en oud. Of het nu gaat om loslaten, tot rust komen of het vinden van nieuwe creatieve impulsen: iedereen is van harte welkom.
0640029262
Schapenkamp 2, 1211 PA Hilversum, Nederland
De 1e zaterdag van de maand DansJeVrij! Waar je kunt genieten van jouw eigen dans, speelse spontane ontmoetingen en afwisselende uitdagende muziek.
Workshops, cirkels en sessies die je raken. Goed voor lichaam, geest en ziel.
Raquel Diniz is a visual artist who works with different media and also teaches workshops with the aim of exploring and developing creativity.
Wij geven dansavonden, middagen en cursussen volgens de Somatic Dance Approach; En begin 2026 ook de Opleiding tot Somatic Dance Teacher.