Friday 21 February 2025 from 9:30 until 11:30
Oss, Nederland
Over dit evenement
Friday 21 February 2025 from 9:30 until 11:30
Oss, Nederland
Book your tickets
Koop je tickets direct via Hipsy. Na betaling is je deelname definitief en ontvang je je tickets per e-mail.
Over de organisatie
“''Jij zet je intentie, ik neem je mee in de flow'' 💛”
✨Move ✨Breathe ✨Feel ✨Be Ademwerk | Yoga Flow | Leefstijlbegeleiding | Groepsfitness
Piet en Marianne Van Heesch
Hoi Zerline, Helaas heeft Marianne af moeten haken, maar ik heb de belevenis heel fijn ervaren. Erg mooi om bekenden van weleer weer eens te ontmoeten. Ook jij en jouw lessen waren inspirerend en full of power ! Heb helaas (nog) niets kunnen doneren, maar geef even aan hoe dit alsnog te kunnen doen of stuur me een tikkie van € 10 . Bedankt voor de deelname.
Lees meerMariëlle Heerlens
Een training met Zerline is altijd al een feestje alleen dit keer was het een FEEST! De energie die Zerline geeft is onbeschrijflijk. Daar moet iedereen wel een geweldig gevoel aan overgehouden hebben. Nogmaals super dankjewel!
Lees meerAnoniem
Het feestje was helemaal op het lijf van Zerline geschreven. Enthousiast, gedreven, samen feesten/dansen/sporten op heerlijke muziek, inspirerend, jou in je eigen waarde laten. Kortom een heerlijke dag gehad!
Lees meer✨Jouw ticket voor een prachtige ademreis!
Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.