Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zaterdag 07 maart 2026

Yoga docentenopleiding Maart 2026 | Teacher training (RYT200)

Georganiseerd door
Volgen
mrt.
07
Zaterdag 07 maart 2026 om 9:00 tot zondag 08 november 2026 om 17:00

Rijksweg Zuid, Sittard, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Dé authentieke Yogaplace yogadocenten opleiding tot yogadocent in de traditie van T. Krishnamacharya en K. Pattabhi Jois.

Je ontwikkelt een sterke persoonlijke practice met een verdiepende studie in asana (yogahoudingen), pranayama (ademtechnieken volgens de traditie van O.P. Tiwari), kriya’s (reinigingsoefeningen), meditatie, chanten (reciteren van mantras), lesgeefmethodologie, hands-on adjustments, yogafilosofie, anatomie, subtiele anatomie, Ayurveda (Indiase gezondheidsleer) en een integratie van yoga als authentieke levenswijze.

Programma | Overview | Inhoud

De opleiding duurt in totaal 8 maanden verspreid over 7 trainingsweekenden en 1 interne trainingsweek. Daarnaast wordt in de tussenperiodes een zelfstudie verwacht waarbij je kleine groeps- en individuele opdrachten uitvoert, mentorgesprekken hebt en studeert. De opleiding wordt gegeven in het Nederlands en gedeeltelijk in het Engels.

Deze opleiding legt tevens de basis voor het ruimte aanbod van de 50 uurs specialistische modules die je verder helpen in je ontwikkeling als Yoga docent. De specialisatie modules die we aanbieden zijn: • Yin Yog opleidingsmodule • Therapeutische adjustment training • Yoga Nidra opleidingsmodule • Yoga in bedrijven • Yoga als therapie • en veel meer...

Locatie

De weekenden vinden plaats op training- en studiolocatie in Sittard. Kom je niet uit de buurt raden wij het ten zeerste aan om in de directe omgeving van Sittard te kiezen voor een B&B of dergelijke. Hierdoor neem je iedere week een stap uit je vertrouwde bubbel om volledig aanwezig te kunnen zijn bij de opleiding en je eigen proces hierin. Voor meer informatie over mogelijke verblijfplaatsen mail je naar info@yogaplace.nl.

De interne trainingsweek vindt plaats op Landgoed de Leonardushoeve (Hoverheideweg 2, Belfeld). Deze prachtige locatie waar rust en aandacht voelbaar aanwezig zijn beschikt over meerdere trainingsruimten. Het landgoed is makkelijk te bereiken met de auto. In het naastgelegen Reuver vind je het dichtstbijzijnde OV station. Van jou als student wordt verwacht dat je tijdens deze interne week week intern verblijft.

Data:
7-8 maart | Za: 9-18 Zo: 8-17
11-12 april | Za: 8-17 Zo: 8-17
09-10 mei | Za: 8-17 Zo: 8-17
12 t/m 18 juni Interne week | Vrij: 18.30 Do: 15.00
4-5 juli | Za: 8-17 Zo: 8-17
5-6 sept | Za: 8-17 Zo: 8-17
3-4 okt | Za: 8-17 Zo: 8-17
7-8 nov | Examen Za: 8-17 Zo: 8-17


Inschrijfprocedure:
https://yogaplace.nl/academy/opleidingen/yoga-docentenopleiding/

Stuur de volgende documenten per mail naar info@yogaplace-academy.nl

Prijzen
Aanbetaling : €300,-
Volledige prijs | Incl. Aanbetaling : €3.695,-
Termijnbetaling mogelijk - Voor meer info: info@yogaplace-academy.nl

Na definitieve toelating zal binnen 30 dagen het volledige opleidingsbedrag voldaan moeten zijn, mits er gekozen is voor optie drie (betaling in termijnen). Wanneer deelname aan de pre-teacher training succesvol is afgerond wordt er een korting van €100,- berekend.

Yogaplace kent iedere 200 uurs opleiding een studiebeurs toe aan een yogi/yogini die een definitieve toelating heeft ontvangen van de Ashtanga based Yoga Docentenopleiding. Wil je je graag inschrijven voor de Ashtanga Based Docentenopleiding maar ben je financieel niet in de positie of zijn er andere bijzondere omstandigheden die een drempel vormen? Dan neemt Yogaplace graag 50% van de kosten van de opleiding voor haar rekening. Lees op deze pagina hoe je kans kan maken op de studiebeurs.

Schrijf je je tijdig in? Dat is niet alleen heel fijn voor jouw voorbereidingsproces maar krijg je ook nog per direct exclusieve Academy korting op een onbeperkt yogaplace membership. Je betaald dan in plaats van €99,- p/m maar €53,50 p/m.

Prijs is inclusief:

Intakegesprek
Mentorschap gedurende de opleiding
Een bestaand lid met een 1x per week les abonnement bij Yogaplace, mag gedurende de opleiding onbeperkt lessen op alle locaties van Yogaplace
Alle lessen tijdens de trainingsdagen
De intensieve interne week op Landgoed de Leonardushoeve, Gedeelde 2-persoonskamer incl bedlinnen en alle maaltijden (t.w.v €600,-)
Online omgeving met naslagwerk en opdrachten
Practice handboek met asana's
Praktijk- en theorie examen
Certificaat na voldoen aan de eisen van de opleiding

Prijs is exclusief:

Boeken
Reiskosten en verzekering -Annuleringsverzekering
Registratie Yoga Alliance US ( +/- 55 dollar)
Verplichte boeken: • Ashtanga Yoga, Petri Räisänen • Yoga Mala, Sri K. Pattabhi Jois • Ashtanga Yoga As It Is, Matthew Sweeney | Bij deelname als E-book beschikbaar • The Key Muscles of Yoga, Ray Long • Yoga Makaranda, the nectar of Yoga, revised edition, by T. Krishnamacharya (Media Garuda, Chennai) | Te bestellen via Yogaplace • Liberating Isolation, The Yoga-Sutra of Patañjali, Frans Moors, (MGC) | Te bestellen via Yogaplace • Health, Healing, and Beyond: Yoga and the Living Tradition of T. Krishnamacharya - T. K. V. Desikachar • Light on Life of Yoga als Levenskunst -B.K.S. Iyengar

Certificering

Na afronding van de opleiding ontvang je een officieel certificaat Yogaplace, Docentenopleiding 200 uur. Met dit certificaat kan je een Registered Yoga Teacher (RYT 200) certificering aanvragen bij Yoga Alliance US. De opleiding voldoet aan de eisen van de criteria van Yoga Alliance US.

Voorwaarden

Inschrijvingen worden geregistreerd op volgorde van binnenkomst wanneer aan bovenstaande punten volledig zijn voldaan.
Na definitieve toelating ontvang je meer praktische informatie als voorbereiding op de opleiding.
Na betaling van het volledige openstaande bedrag begint officieel jouw yogareis met alle bijbehorende vervolgstappentoelating. Binnen 14 dagen dient het volledige opleidingsbedrag voldaan te zijn, tenzij we overeen zijn gekomen dat in termijnen betaald wordt.
Wil je in aanmerking komen voor de studiebeurs geldt na je de definitieve toelatingsbevestiging hebt ontvangen een betaling van 50% van het opleidingsbedrag.
De betaling van het totale bedrag van de opleiding dient tijdig en volgens afspraak te worden voldaan.
Word je niet toegelaten? Dan volgt restitutie van de aanbetaling.
Aanmelden zonder verplichting: Na het persoonlijke intake gesprek kun je altijd nog zonder verplichting je aanmelding annuleren.
Voor de actuele annuleringsvoorwaarden verwijzen we je graag naar onze algemene voorwaarden.

Neem contact op voor deelname

Neem contact op met de organisatie om deel te nemen aan dit evenement.

Over de organisatie

4 volgers

Yogaplace

Compleet aanbod van actieve Ashtanga based- en rustige flow yoga lessen. Erkende Yoga Docentenopleidingen, Specialisatie modules, Workshops& Retreats.

Neem contact op met Yogaplace
Yoga docentenopleiding Maart 2026 | Teacher training (RYT200)

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Yogaplace

YOGA PRE-TEACHER TRAINING | Yogaplace Academy
zo. 6 sep. - zo. 1 nov.
Sittard
Yogaplace
Yoga Opleiding
Soundhealing | Yogaplace Sittard
zo. 20 sep.
14:30
Sittard
Yogaplace
Soundhealing Yoga Meditatie
Pranayama Essentials | Yogaplace Sittard
vr. 25 sep.
17:00
Sittard
Yogaplace
Ademwerk Yoga Overige Workshops
ASHTANGA YOGA INTRODUCTIECUSUS | Yogaplace
vr. 2 okt. - vr. 13 nov.
Sittard
Yogaplace
Yoga Bewustzijnsontwikkeling Cursus
Meditatie wandeling | Yogaplace Sittard
zo. 11 okt.
09:30
Sittard
Yogaplace
Meditatie Natuur Wandelen
ZWANGERSCHAPSYOGA | Opleiding 50 uur | Yogaplace Academy
zo. 25 okt. - zo. 22 nov.
Sittard
Yogaplace
Zwangerschap Opleiding Yoga
Workshop | Thai Yoga Massage | Manon Simonis
vr. 30 okt.
15:00
Sittard
Yogaplace
Massage Yoga Lichaamswerk
ONE DAY RETREAT | YOGAPLACE
zo. 22 nov.
10:00
Sittard
Yogaplace
1-Dags retraite Yoga
Backbending & The Iliopsoas | Yogaplace Sittard
vr. 27 nov.
15:00
Sittard
Yogaplace
Lichaamswerk Yoga Overige Workshops

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl