Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Dag retreat - Ademwerk & Stembevrijding | De Hoorneboeg

Sunday 30 June 2024 from 9:00 until 17:00

Hoorneboeg 5, 1213 RE Hilversum, Nederland

Over dit evenement

Op Zondag 30 juni nodigen wij - Leonie Bos en Marloes Hovestad - beide ervaren facilitators van inner journeys - je uit voor een deep dive in adem- en stemwerk. We bundelen onze krachten op de prachtige Hoorneboeg, midden in het bos aan de rand van de Hilversumse Hei.

We nemen je mee op een reis om je dieper met het lichaam te verbinden. Om de stilte, zelfliefde en compassie uit te nodigen en jouw innerlijke container en capaciteit voor aanwezigheid te vergroten. Om je zelfkennis te verdiepen en ruimte te maken de meest authentieke expressie van jezelf.

Verwacht ademwerk, (inner) voice work, meditatie en sound healing. Het gaat over luisteren naar, vertrouwen en volgen van het lichaam. In elke cel bevindt zich wijsheid die geactiveerd wil worden.

LUNCH
Samen zullen we genieten van een heerlijke vegetarische, biologische lunch van restaurant de Tuinman en tussendoor is er thee en snacks.

In het lijf zijn betekent een diep vertrouwen hebben en voelen wat er is in het moment. De intentie van van deze dag is een diepere verbinding met jezelf en gelijkgestemden.

Kom zoals je bent, met een open hart en een nieuwsgierige geest.

Datum: Zondag 30 juni 9:00-17:00 uur
Locatie: De Hoorneboeg, Hilversum
Bijdrage: €245,-

Na aanmelding ontvang je alle info die je nodig hebt voor deze dag.

// Embodied Retreat Portugal
Mocht je geïnteresseerd zijn in het Embodied Retreat in Portugal (11 -17 November 2024), dan is deze dag een unieke kans om ons en het werk alvast te ervaren. Mocht je daar nu al van AAN gaan, bezoek dan de pagina hier: https://www.leoniebosmusic.com/embodiedretreat2024

// Cancelation Policy:
Voor dit dag-retreat geldt een no refund policy. Wij weten ook: Life happens. Mocht je onverwacht toch niet kunnen, kun je zelf iemand blij maken met jouw plek. Laat dan wel even de naam weten van deze persoon.

Sunday 30 June 2024 from 9:00 until 17:00

Hoorneboeg 5, 1213 RE Hilversum, Nederland

Over de organisatie

“I make music from and for my own heart, in order for mine to touch yours”

Artiest, Singer Songwriter, Inner Voice Coach

In samenwerking met

Reviews

Truus Lukaart

Oudejaarsconcert - Leonie Bos

Het was heerlijk genieten, de mooie stem van Leonie en mooi intiem zo. Je hebt goed gepresteerd met je keel problemen ! De documentaire heeft aan kracht gewonnen in deze 2.0 versie. Mooie beelden samen met de muziek eronder. Ik zie uit naar het volgende !! Mooie woorden die raken voor afsluiting van het jaar

Lees meer

Glenn Salvesen

Oudejaarsconcert - Leonie Bos

Wat een heerlijkheid om het jaar zo af te sluiten! Ik heb genoten van de muziek, de thee en de appeltaart 😁 Ow en wouw wat was het een prachtige locatie, magisch!

Lees meer

Leonie

Oudejaarsconcert - Leonie Bos

Wat is het toch een super fijn en mooi mens en zet ze een mooie avond meer! Ook de locatie in organisatie voelde als een warm bad. Ik heb een ontspannen geïnspireerde en geraakte avond gehad, ik zou wel iedere maand naar zo’n concert willen! Dank je wel mooie mensen 💖🙏🏻

Lees meer

Dag retreat - Ademwerk & Stembevrijding | De Hoorneboeg

Meer evenementen van Leonie Bos Music

Saturday, 22 Mar. om 20:00
Leonie Bos - Leopoldskerkje • Meerssen
Leonie Bos Music
Live muziek Optreden Muziekavond
Saturday, 05 Apr. om 20:00
Leonie Bos - Mariakapel - Rosmalen
Leonie Bos Music
Live muziek Optreden Muziekavond
Saturday, 10 May. om 20:00
Leonie Bos - De Groate Kerk • Sint Jacobiparochie
Leonie Bos Music
Live muziek Optreden Muziekavond
Saturday, 07 Jun. om 20:00
Leonie Bos - Op Hodenpijl • Schipluiden
Leonie Bos Music
Live muziek Optreden Muziekavond

Dit vind je misschien ook interessant

Tuesday, 11 Feb. om 09:30
Opleiding tot Ademcoach
LifeBizz
Opleiding Ademwerk Adem
Saturday, 18 Jan. om 10:00
Soul Gathering event voor vrouwelijke (startende)ondernemers
Naar je Kern
Ademwerk Cacao ceremonie Community-building
Sunday, 16 Feb. om 13:30
Voorstelling: Het geluksgevoel
Eric Mijnster
De stem van binnenuit Theater
Friday, 14 Feb. om 14:00
Microdose Journey with Reiki and Restorative Yoga - Valentine Special
Djaja
Ademwerk Truffel Ceremonie Reiki
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl