Over dit evenement
Op zondag 10 maart geef ik de One Day Cacaobliss Ceremonie in een kleine setting voor max 5 personen in Amsterdam en er is nog plek voor 1 persoon💗
De lente is in aantocht en wordt vaak gezien met vernieuwing, wedergeboorte en groei. Op spiritueel niveau kan de lente worden gezien als een tijd van wedergeboorte en transformatie, waarbij we worden uitgenodigd om onze oude manieren van denken en handelen los te laten.
Ben je ook zo toe aan vernieuwing, je wilt je horizon verbreden en verlangt naar meer avontuur? 2024 is het jaar waarin jij centraal staat. Dit jaar nodigt je uit om in je eigen kracht te gaan staan, te gaan doen waarvoor je hier bent, van succes en overvloed én het uitwerken van karma!
Ga je mee op expeditie waarin je je eigen innerlijke landschap gaat (ver)kennen en hierin jouw innerlijke wijsheid en kracht in liefde wordt aangezet.
Je bent van harte welkom vanaf 13.30 uur, dan kan je rustig aan binnen lopen en jezelf voor de hellende dag gaan installeren. Om 14.00 uur gaan we de ceremonie openen en gaan we beginnen aan je magische zielenreis. De eindtijd van de ceremonie is 22:00 uur.
Waar de Ceremoniële Cacaobliss je o.a bij kan helpen:
💚Het afpellen van lagen op fysiek, mentaal en emotioneel niveau
💚Loslaten van negatieve patronen en helen van trauma's
💚Meer harmonie in alle mogelijke relaties
💚Groter zelfbewustzijn, meer zelfvertrouwen en authenticiteit
💚Een dieper besef van een persoonlijk doel en richting in je leven
💚Meer verbonden met intuïtie en het verhogen met je spiritueel bewustzijn
💚Meer rust, bevrijding en/of verlichting van stress en spanning in het lichaam
Ik geef de transformeerde Cacaobliss ceremonie`s in kleine groepen maximaal 4 a 5 personen en als je zelf een groep kan samenstellen zoals met vrienden en of familie is dit ook mogelijk. Hierdoor creëer je een eigen tribe. Alles is bespreekbaar met mij hierover en deze ceremonie geef ik in het Nederlands en/of Nederlands/Engels.
Tevens werk ik in het energetisch veld en gebruik hiervoor onze levensenergie, de kundalini en de energie vanuit de kosmos(Talking To The Chakra), deze is zacht en liefdevol. Deze tools kan ik inzetten waar nodig is en bij alleen jouw toestemming!
Door deze energie te laten ontwaken en te activeren, zul je merken dat er van alles loskomt en jouw levensenergie weer kan gaan stromen. Dit wordt op een rustige, veilige en zachte manier begeleid zodat jij ontvangt wat op dat moment belangrijk is en jij weer verbinding maakt met jouw eigen bron. Hierin wordt je ondergedompeld met begeleidende muziek en Breathwork (ademwerk) vanuit het sjamanisme en holistisch zijn.
Dit ter samen met de Ceremoniële Cacaobliss kan dit life-Changing zijn en mag een stuk van jouw beschermlaag afgepeld worden!
Tijdens deze sessie ga je een reis maken, een reis die je opnieuw verbindt met wie jij diep van binnen bent terug naar je authentieke ware zelf. Je kunt tijdens de sessie verschillende ervaringen hebben, zoals fysieke, emotionele, visuele of het gevoel van ultiem geluk.
Doe je ogen maar dicht en ga comfortabel liggen op een matrasje en om de energie te laten stromen, te voelen hoef je alleen maar je lichaam en geest te ontspannen.
Vertrouw op het proces en wat zich wilt aandienen voor jou op dat moment.
Doordat je levensenergie weer gaat stromen zullen lagen van onze geconditioneerde mentale beperkingen en stagnatie die zich in de loop van de tijd opbouwen (door traumatische ervaringen of binnen diepgewortelde conditioneringen) worden verminderd.
Wil jij samen met mij dit avontuur aangaan? Ik zal je met de kracht van liefde ondersteunen in jouw zielenreis, ik geloof namelijk in de kracht van liefde en dat daarin onze ware kracht ligt! Er wordt voor een veilige bedding gezorgd waardoor je dieper in jezelf kan duiken, je schaduwkanten, trauma's veilig kan aankijken en opgeruimd mag/kan worden.
Na afloop zorg ik voor een vegetarische maaltijd, zodat je goed gevuld en geaard weer het aardse bestaan(leven) kan bewandelen.
Resoneert dit met jou? Meld je dan aan en met veel liefde zal ik je begeleiden in jouw magische zielenreis.
Bij aanmelding stuur ik je ter voorbereiding een levensloop vragenlijst. Op deze manier kan ik kijken of je mee kan doen met de Ceremoniële Cacaobliss ceremonie en ik je nog beter kan ondersteunen tijdens het proces.
Uitwisseling bedraagt €175,- p.p. en is van 14.00 uur tot ongeveer 22.00 uur in Amsterdam adres volgt na aanmelding en verdere informatie per mail!
Heb je vragen? Stel ze gerust ik ben goed te bereiken via de mail en of neem een kijkje op mijn website voor meer info!
contact@thebodyremembers.nl
www.thebodyremembers.nl
Love & Gratitude
Diana The Body Remembers
CONTRA-INDICATIES:
Gebruik van medicatie als antidepressiva, antipsychotica, slaapmiddelen en dergelijke gaan bijvoorbeeld niet samen met de Ceremoniële Cacaobliss. In deze gevallen is het helaas niet mogelijk om deel te nemen aan deze ceremonie. Twijfel je? Stel me gerust je vraag hierover.