Over dit evenement
Een ouder-kind ceremonie: Samen vertragen, samen spelen en samen verbinden. Écht even samen.
Op zondagochtend 26 mei 2024 komen we weer samen. Dit keer bij Dierlokaal in Castricum (loopafstand van het station).
Deze creatieve ruimte, achter dierenwinkel Dieris, is ingericht in het thema 'dier' en dat vraagt natuurlijk om een avontuurlijke en kleurrijke ochtend. We gaan onze zintuigen en ons inlevingsvermogen en tappen in op onze creativiteit. Natuurlijk is kinderyoga een onderdeel van deze ochtend.
Samen gaan we een heerlijke ochtend beleven.
Een ouder-kind ceremonie is echt even een moment samen met jouw (bonus)zoon/dochter. Door samen te vertragen en te spelen kun je 'echt verbinden. Door dingen samen te ontdekken en samen te lachen ontstaan de mooiste herinneringen.
En dat is waar het leven uiteindelijk om draait: herinneringen maken.
Ben jij erbij met je (bonus) zoon/dochter?
*De ceremonie gaat door bij minimaal 3 ouder-kind duo's. Zijn er niet genoeg aanmeldingen dan krijg je natuurlijk je geld terug.
*Mocht je toch niet aanwezig kunnen zijn deze ochtend. Dan mag je iemand anders blij maken met jouw kaartje <3