Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Innerlijke reis met cacao, truffel en klank

Sunday 07 April 2024 from 12:30 until 17:00

Gaia center, Bergwegplantsoen 10z, 3037 SK Rotterdam, Nederland

Over dit evenement

An inner journey towards the your inner child and the best version of YOU!

Als kind zijn we allemaal onderworpen aan enorm veel conditionering en boodschappen. Misschien waren je ouders emotioneel afwezig en moest je je aanpassen om opgemerkt te worden? Misschien leerde je dat je enkel door prestaties waardig was? Misschien heb je een emotioneel patroon gecreëerd wat je veel kost en je kan herleiden naar je kindertijd? Het innerlijk kind draait om erkennen en voelen wat ons heeft gecreëerd en gevormd.

Door bewustzijn en erkenning, komt er ruimte voor release. De waarheid is dat je niet langer dat kind bent. Het is nooit te laat om je script te herschrijven en je autoriteit terug te pakken. Wordt de liefhebbende ouder voor je innerlijk kind, geef jezelf zachtheid en vergeving. Hou van jezelf zoals jij verdient!

De intentie van deze workshop is simpel: Diepe helende reizen met daarin aandacht en liefde voor je innerlijk kind. Het loslaten van alles wat je tegenhoudt en richting een nieuw leven met daarin innerlijke vreugde en vrijheid waarbij je in je kracht staat. Laat ons je een veilige ruimte bieden om volledig los te mogen laten. Alles van jou is welkom bij ons.

De truffel is een milde leermeester die jou je innerlijk kind weer laat herinneren. De cacao brengt je naar het hart en de klankschalen zetten het water in je lichaam in beweging wat zorgt voor ontspanning en heling.

Wat maakt deze dag workshop speciaal?
Yasmin en Job bundelen hun krachten om jullie door hun favoriete en meest krachtige healing tools te begeleiden. De helende combinatie van cacao, truffels en klank versterken elkaar!

Deze dag retreat omvat:
– plant medicijn (kleine dosis truffels) *
– een cacao ceremonie
– begeleide meditatie met handpan en shaken
– een journey met soundhealing
– en uiteraard snacks, tijd voor verbinding en intentie setting.

* onze workshop draait om de innerlijke reis & truffels, maar uiteraard is dit niet een vereiste. Mocht je je niet comfortabel voelen met truffels kan je opteren dit niet te doen. Heb je hier nog vragen stuur even een berichtje naar info@cacaoenklank.nl

Tijd: (12:15u inloop) 12:30-17:00u
Locatie: Gaia Center, Bergwegplantsoen 10z, Rotterdam

Investering:
Early feather bird: € 99,-
Late Eagle bird: € 111,-
* Geef het aan als je een kleine portemonnee hebt.

Je begeleiders tijdens deze workshop zijn Yasmin Fris en Job den Dulk van Cacao & Klank. Met zoveel liefde ontvangen we je precies zoals je bent!

Sunday 07 April 2024 from 12:30 until 17:00

Gaia center, Bergwegplantsoen 10z, 3037 SK Rotterdam, Nederland

Over de organisatie

“Ontdek de weldaad van klank”

Klankrust verzorgt klanksessies met behulp van handpan en klankschalen. Daarnaast combineren we deze sessies graag met een cacao ceremonie.

In samenwerking met

Reviews

Loes

Cacao ceremonie met klankreis

Ik deed voor de eerste keer mee aan een cacao ceremonie en heb dit als heel prettig ervaren. Job en Daphne zorgden ervoor dat ik me welkom en thuis voelde. Er was een heldere uitleg, een mooie meditatie en fijne klanken van de klankschalen en andere instrumenten. Zeker een aanrader!

Lees meer

Ada Sinke

Cacao ceremonie met klankreis

Echt een aanrader! Ik heb een rustige zachte reis kunnen maken. De meditatie door Daphne leidde me consequent naar het Nu in mijn hart. De klanken door Job resoneerden diep, met als kers op de cacao-taart de zang van Job.

Lees meer

Mirjam Wittenberg

Klankreis met handpan en klankschalen

De onderdompeling in de klankbad was teder en verzachtend. Ik doezelde weg en kreeg alles mee. Job gebruikt diverse instrumenten en op het einde zong hij. Ook dat vond ik prachtig. Dank je wel Job!

Lees meer

Innerlijke reis met cacao, truffel en klank

Dit vind je misschien ook interessant

Saturday, 15 Feb. om 12:00
💛Chocobliss & Harp klankceremonie💛
Natahli Millecam
Truffel Ceremonie Plantmedicijn Klankreis
Friday, 28 Feb. om 19:30
Cacao Ceremony - Mantra's & Sacred Songs
Magic Mantra's
Cacao ceremonie Mantra zingen Zangcirkel
Sunday, 23 Feb. om 12:00
Reconnect & Release: Microdose & Yin Journey
Chava Wild Roots
Truffel Ceremonie Yoga Innerlijke Reis
Friday, 21 Mar. om 15:00
Touchdown - Spring Edition
Cante
Meerdaagse retraites Zweethut Truffel Ceremonie
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl