Over dit evenement
Hey lieve vrouw,
Wat ben je mooi. Met alles wat je bent. Ik zie jou, met je zorgen, je kracht, je pijn en je vreugde. Ik zie je licht en je duister. Kun jij jezelf ook helemaal zien? Durf jij jezelf volledig te omarmen, met alles wat is?
In een wereld die de hele dag aanstaat is het belangrijk om soms even uit te pluggen en opnieuw te verbinden met jezelf. Het Sisterhood Selflove Retreat is een dag die volledig in het teken staat van jou. Samen met een groep prachtige vrouwen creëer je een veilige bedding waarin er ruimte is om helemaal te mogen zijn. Door bewust te vertragen ontstaat er ruimte voor introspectie; een ontmoeting met jezelf op een diepere laag, de laag waar in je drukke dagelijkse bestaan onvoldoende ruimte voor is. In die laag liggen de antwoorden op alle vragen die jij jezelf dagelijks stelt.
Is het tijd voor meer aandacht voor jou? Loop je steeds tegen bepaalde thema’s aan en wil je de kracht van een groep gebruiken om jezelf hiervan te bevrijden? Is het tijd voor een diepere verbinding met jezelf? Ben je benieuwd naar de voedende en helende kracht die we als vrouwen met en voor elkaar kunnen creëren? Dan is het Sisterhood Selflove Retreat een prachtig cadeau aan jezelf.
Het Sisterhood Selflove retreat is helemaal voor jou als je...
Behoefte hebt aan even echt tijd voor jezelf
Het warme gevoel van sisterhood wilt ervaren
Onvoorwaardelijk van jezelf wilt leren houden
Terugkerende thema’s hebt die je eens op een andere manier wilt aanpakken
Je wilt verbinden met jouw unieke vrouwelijke kracht en innerlijke wijsheid
Een dag wilt uitpluggen van je drukke, voortrazende bestaan
Dit kun je verwachten:
Een dag vertragen. Stilstaan bij wat is. Jezelf opnieuw ont-moeten en je unieke vrouwelijke kracht her-inneren. Je gedragen voelen in de warme bedding van sisterhood. Dat klinkt fijn toch?
Je bent van harte welkom bij Het Sisterhood Selflove Retreat dat meerdere keren per jaar georganiseerd wordt in Den Hoorn (in de buurt van Den Haag). Ter voorbereiding op het retreat hebben we via zoom een intake gesprek. In dit gesprek bespreken we wat jij graag uit het retreat zou willen halen.
De dag zelf start om 10.00u. We doorlopen samen een programma waarin we onze vrouwkracht vieren en elkaar ontmoeten in het licht en het duister. Iedereen draagt bij aan een vegetarische potluck lunch en rond 17u sluiten we af. Een week na het retreat hebben we follow up gesprek via Zoom om samen te kijken hoe jij de inzichten uit de dag kan verankeren in jouw dagelijks leven.
Tijdens de dag zullen we onder andere werken met:
Meditaties
Scriptcirkel (het herkennen en doorbreken van patronen)
Medicijnwiel
Lichaamswerk
Vuurritueel
Locatie en datum
4 oktober 2024 van 10.00u tot 17.00u, Avalon Retreat Center Den Hoorn
Welkom bij Vrouwkracht en bij mij, Marieke
Eigenzinnig, wijs, een deep soul diver en chocolatejunkie, that's me!
Mijn hele leven ben ik al gefascineerd door de kracht van mensen. Ik ben nieuwsgierig naar wat jou drijft, waar jouw hart sneller van gaat kloppen en wat je tegenhoudt om in jouw unieke licht te laten stralen. Daarbij geloof ik in de kracht van rituelen als manier om diep te verbinden met je lijf, jouw innerlijke wijsheid en andere vrouwen die hetzelfde pas lopen als jij.
Niet gek dat ik hier dus ook mijn beroep van heb gemaakt. Ik heb jarenlange ervaring als coach en facilitator van onder andere vrouwencirkels en retreats, maar vind mijn inspiratie vooral ook in mijn persoonlijk leven. Daarmee is Vrouwkracht dus een cadeau aan jou, de wereld en mezelf.
Friday 04 October 2024 van 10:00 tot 17:00
Avalon Retreat Center, Veenakkerweg 5, 2635 NC Den Hoorn, Nederland